Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

şimdi değişti 1-2-3-4 marta doğurgan değilsiniz yazdı🙂 bakalım biraz takip edeyim ben bunu kız doğurma erkek doğurma günlerini de vermiş beee ne akıllı bi program hahaha

slm meleklerimmm..herkes iyidir inşaallah...ya benim adetim gelip gelmemekte kararsız kaldı bugün sabah 1 damla geldi daha birşey yok...27 siydi beklenen...lavinnya dan ne haber....dua edin bizlere kıslar ya🙁

canım merhaba, 1 damla geldiyse ben umutlandım, eğer devamı gelmezde yine damla gelirse üstüne görme olabilir.Yani gebe olabilirsin. Dualarımız seninle..

slm meleklerimmm..herkes iyidir inşaallah...ya benim adetim gelip gelmemekte kararsız kaldı bugün sabah 1 damla geldi daha birşey yok...27 siydi beklenen...lavinnya dan ne haber....dua edin bizlere kıslar ya🙁

canım lavinyayı ben görmedim valla merak da ediyorum aslında ama hayırdır inşallahh gelmedi 😕 bu arada hadi hayırlısı olsun bakalım umarım gelmez senin kırmızılarda bize güzel haberi verirsin dualarım seninle olucakk bitanemmm hayırlısı olur inşallahh umutla beklemeye devam:kiss:

Geri