Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

🙂 canım farlutalın yeni adı tarlusal mıymış neymiş ondan kullanıyorum içinde 12 tane var günde sabah akşam birer tane 6 günde bitecek doğru mu sende mi böyle kullanıyorsun ...

evet canım adetin ilaç bittiğinde gelicek ben daha önce de kullanmıştım sen nezaman başladın bu ilacı ben bugün başladım adetlerimiz birbirne yakın olcak beraber gün sayıcaz yani

lavişimmmmmmmmmmmmm.adet olmadım bugünde.biraz daha bekleyip test yapıcam.hadi hayırlısı bakalım.....

lavişimmmm hadi hayırlı haberle gel kuzum neolur dualarım seninle olcak canım 🙂
ayyyy hadi inşşşş adet olmazsın yaaaa valla gönülden istiyorum bunu bari ben hala olamadım adaşım olsun hamiş 🙂

hadi sıra ile hamiş kalın yaaaaaaaaaaa

inşallah asimmmmmm inşallah balımmm kuzummmmm
valla olsam bayram ederim

cnmmmmm
h.geldin yaaa niye uğtamıyosun hiç yaaa :küstüm: özlüyorum valla ben 1-2-3 mart gbi bekliyorum bakalım yani eğer beni sorduysan cnm
sen naptın nasıl gidiyo

Uğruyorum güzelim,yazılanlara bakıyorum sabırsızlıkla hamiş var mı diye ,ondan sonra çıkıyorum..
Bu ay önceden yazmıştım tükürükle ovülasyon testi almıştım her sabah ona bakıyorum,görüntü değişmeye başladı,bizde çalışmaya başladık 🙂 bir de yaqmurr arkadaşımız bi topikte advanced women calendar diye bi yumurtlama takvimi indirdiğini ve o programa uyup hamile kaldığını yazmış.İşte bende o programı indirdim.Programa adet günlerinizi girince birçok bilgi karşınıza cıkıyo. Bende durumlar böyle canım, başka şeyler öğrenirsem yazarım 🙂

eee bende indireyim bari o programı ama benim adetler düzensiz acaba doğru sonuc verirmi program kafası karışmasın
neyse denemekte fayda var cnmmm iyi değerlendir bu ggünleri o zaman inşşş tutar da hamiş kalırsın biranönce

dene bi canım en azından bi tahmin yürütürsün,ben 6-7 aylık döngümü girdim,inşallah hepimiz için hayırlısı olur ,biran önce böyle
oluruz.