Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

neden hemen yaptın ki kıs :D:D biraz bekle adetin geçsin sabırsız seni :D:D hayırlısı bitanemm.

evet kesinlikle burada hiç birimiz moralimizi bozmayacağız tamammı kızlar Rabbim herşşeyin en iyisini bilir Demekki bunda da var bir hayır. Lavişimin dediği gibi de herkesde belirtiler farklı olabilir bekleyelim görelim bakalım .

Allah büyük işte bitanemm 🙂

valla yaa bende şunu biliyorum çok bilmek iyi değil hahaha yaa herşeyi biliyoruz herşeyi araştırıyoruz araştırmayanlar da ise tık diye hemen hamile kalıyorlar :D:D nasıl iştir anlamadım gitti hahaha

ohh mis gibi valla yaa başka şeylerle meşgul olun el işi yapın ev işi yapın gezin tozun takmayın :D:D tabii benim içinde geçerli bu hahaha

ben sohbeti geriden yakaladım yaff geldim gittin neyse gelince konuşuruz aşkitomm:kiss:

daha tam olarak gitmedim cnmm :kiss:

o kadar çok sabırsısız ki olacagı varsa bile kendi kendimize oldurmuyoruz düşünmeyi bırakamıyoruz çünkü kendimizi o kadar çok odaklamışız ki bebege napsak ne etsekte aklımızdan çıkartamıyoruz buda bize eksi olarak dönüyor ve fazlasıyla her ya üzülüyoruz bende ne kadar takmıyorum kafama desem bile her an her dakka aklımda acaba bu ay olcak mı olmuycak mı diye 9 aydır bebegem olsun diye ugraşıyoruz ama olmuyor artık 2 aydır hiç takmaz oldum olcak kesin olcak bi gün bunu çok iyi biliyorum sadece aklımızdan biraz çıkartmamız gerekiyor okadar bende düşünmüyorum artık gelecek bi gün bebegim biliyorum

o kadar çok sabırsısız ki olacagı varsa bile kendi kendimize oldurmuyoruz düşünmeyi bırakamıyoruz çünkü kendimizi o kadar çok odaklamışız ki bebege napsak ne etsekte aklımızdan çıkartamıyoruz buda bize eksi olarak dönüyor ve fazlasıyla her ya üzülüyoruz bende ne kadar takmıyorum kafama desem bile her an her dakka aklımda acaba bu ay olcak mı olmuycak mı diye 9 aydır bebegem olsun diye ugraşıyoruz ama olmuyor artık 2 aydır hiç takmaz oldum olcak kesin olcak bi gün bunu çok iyi biliyorum sadece aklımızdan biraz çıkartmamız gerekiyor okadar bende düşünmüyorum artık gelecek bi gün bebegim biliyorum

evet canım maaleseff kii bunu beceremiyoruz stres bile gebeliği geciktiriyor ama biz her dakka acabalarla yaşadığımız için stres yapıyoruzz en iyisini yapıyorsunn düşünmemekle inşallah bu çabalarının karşılığını alırsın bitanem :kiss:

evet canım maaleseff kii bunu beceremiyoruz stres bile gebeliği geciktiriyor ama biz her dakka acabalarla yaşadığımız için stres yapıyoruzz en iyisini yapıyorsunn düşünmemekle inşallah bu çabalarının karşılığını alırsın bitanem :kiss:

inşllh cnm düşündükçe olacagı yok biraz düşünmeden olcak mı bakalım

evet aynen canım Allahım hayırlısını versin

Geri