Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ayy kıslar yaa 5 güne kadar adet olurmuyum bilemem ama sanki bazen ara ara adet ağrısı geliyo bana

dinleme kendını lavınyaa o bleırtılerden ben hep yasıyorum hamıle kaldıgım ayda hepsı vardı bu ayda gecen ayda inş hamıssındırde senınkı bu yuzden oluyodur tabii

aynen cnm valla Allah neler yaratıyo arılar neler yapıyo görüyomusun ve ne faydaları var ALlahım boşa cıkarmasın calışlarımızı inşallah cnm
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

cielcim sende durumlar nasıl cnmm

tatlım günaydınn, ben dayanamadım dün yine test yaptım tabiki negatif 🙂 adet sancılarım tam gaz sürüyor aslında 23'ü günüm ama sanırım erken olucam bu ay zaten yumurtlamam da erken olmuştu 😉 birde garip bir sarı akıntım var inşallah kötü bir şey değildir zira tam gebelik planlarken herşeyi mahvetmesinden korkuyorum :/
sen nasılsın kuzu?? moralin nasıl?

cnm hayırlısı olsun inşallah adet olmazsın da hamiş olursun cnmm bende durumlar da değişiklik yok hayıt suyuna devam bal polene devam cörek otu yiyorum kuru incir aldım onu yemeye başladım 25 ocağı bekliyorum adetimi yani böle

canım nasıl sarı bi akıntı birde beklenen adet tarihin nezamanki ?

ayy evet dinlemeyim de ağrım olunca mecbureen diyorum acaba adetmi olcam aman hayırlısı olsun cnm yaa

canımsın lavişimm yaa dur bi daha kaç gün var hayırlısı olsun bana diyordun ama sen benide geçmişsin bu ay çörek otu bal polen incir
hadi hayırlısı kuzum

ayy ne bilim asimm ağrım olunca otomatikmen aklıma geliyo düşünüyom
neyse bakacaz artık

ölee yaa benim adetime daha 16 gün var ama ben bile şimdiden gerilmeye acabalarıma başladım yapma etme düşünme desekte olmuyor ama şu bi kaç günüm geçsinde kendimi oyalıycam düşünmemeye gayret edicem D😀:

evet daha sana cokmuş inşallah adet olmazsın ve bende tabi
olmak istemiyomyaaaaa

inşallahh bitanemmm inşallahhh :hıms:

geçen ay 22 sinde olmuştum.bu ay da en geç o günü bekliyodum.ama 18 inde oldum 🙁 bi umut sadece lekelenmemi dedim ama maalesef..

canım üzülme hayırlısı olsunn inşallahh sııkma canını Rabbim vaktini saatini biliyor demekki inşallah bir daha ki ay anı şeyler olmaz