Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

test yaptm negatıf ama adet gnum yarın zaten bılmıyorum neler yasıyorum 15 gundur neden kasıklarım agrıyor bılmıyorum allahım hıc bırsey bılmıyorum.hamıle degılsem bıle neden hamıle kalmadım hamıleysem bu kanama ne allhım bana yardım ettt

hale kesinlikle bir test al yap hemen..düşük filan da olabilir ağrı çok diyorsun..düşükte bhcg başlangıçta oluyormuş yüksek düşük tamamlanınca değer düşüyormuş hemen test al yap derim..

canım yaa üzülme sakın hayırlısı ama hamile kalmayı arzulamak çok istemek ayrı,hamile olduğundan emin olmak ayrı..sen nasıl bu kadar emin olabildin acaba vardı da düştü ü tatlım ya bu kadar hissetmek gerçekten şaşırtıcı..çünkü hamileliğin en erken belirtisi gerçekten hissetmektir...

ocaktata hamılek yasadım aynı belırtıler suan adet gıbı kanama var cok sınırlerım bozuk.hamıle kaldgm gıbı seyler yasadım ilişkiden 1 hafta snra kasıklarmda agrılar baslamıstı bu ay da öle oldu.hamıle deglsem bu ayrılar neeeeeee test yaptm negatıf . neden hamıle olmadım ama ocata hamıle kalmstm bu ay neden olmadı bılmıyrom

böğürtlen siyahı beklemedeyim şuan birazdan durulayacam yeni haliyle resmimi koyarım bakarsınız

anaa ilk defa duydumm kıss
hadi meraklan beklemekteyim

lavişim 14 nisan öpüldünüz....

öptümmmm bebeğimmm

allahh allahhh canım yaa daha saatde erken bir doktora falan mı gitsen acabaa ya bak meraklandım şimdi 😕

canım üzülme yaa Allahtan hayırlısı ne diyelimm sakin ol bakalım hayatımm çok kanaman varmı

kıslar biliyosunuzki 3 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 4. hamişimiz kim olacak ????

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş

1)TATLI_BELA..............sanırım 5 haftalık

2)yasmin nil...................

3)bur-ay...............

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK .........6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli ...... 13 mart

patalena........22 mart

Ciel.....................21 mart

essenn...............14 nisan

kardelen000............26 mart

hayırlı olsun listen
benı de yaz dıcem ama adet günümü bile hatırlamıyorum🙂)