Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kzılar yardımmmm cok agrım var ve kahverengı akıntım oldu sankı adet olcam sökulcek gıbı .ama bır kez daha hamılık yasadgm ıcın bılıyrm kesın hamıslk belırtısı vardı.acaba adetmı olucam yoksa yerlesme kanamasımı adet gunum yarın yada yarından snra?

yerlesme kanamasıysa kanama devammı eder yoksa azmı akar benm cok az ama hala devamı gelmedı

kzılar yardımmmm cok agrım var ve kahverengı akıntım oldu sankı adet olcam sökulcek gıbı .ama bır kez daha hamılık yasadgm ıcın bılıyrm kesın hamıslk belırtısı vardı.acaba adetmı olucam yoksa yerlesme kanamasımı adet gunum yarın yada yarından snra?

bencede cnm yerleşme kanaması olabilir bekleyelim beraberce inşşş yerleşme kanamasıdır

kıslar ben biraz cıkıyorum saclarımı boyayacam görüşürüzzzzz öpüldünüzz:kiss:

ne renk yapcan saçlarını bakiim ::D:D

dur dur panik yapma canım yaa bak kızlarda demişler zaten yerleşme kanaması olabilir ben bilmem ama öle olsun diyelim hayırlısı olsun canım dualarım seninle sende iyi düşün yat dinlen biraz inşallah kesilir devam etmez

ne renk yapcan saçlarını bakiim ::D:D

dur dur panik yapma canım yaa bak kızlarda demişler zaten yerleşme kanaması olabilir ben bilmem ama öle olsun diyelim hayırlısı olsun canım dualarım seninle sende iyi düşün yat dinlen biraz inşallah kesilir devam etmez

böğürtlen siyahı beklemedeyim şuan birazdan durulayacam yeni haliyle resmimi koyarım bakarsınız:D:D

Geri