Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ayy ne kadar güzel isimmiş Berra Eliff ozaman bir kızın olursa bu ismi değerlendir bence çok güzel gerçekten inşallahh rüyanda hayır olur bakarsın bize bi müjde verirsin belli mi olur hayatım hadi hayırlısı bakalım :kiss:[/QUOTE]

çok teşekkür ederim canım sağol, bu isimler aklımda yoktu hiç ama eğer bu aşılama tutarda kızım olursa kesin bu isimleri koyucam, tam aşılamaya gideceğim sabah görünce bu rüyayı ne bileyim kendimce umutlandım işte :)

olmazsa da üzülmeyelim kızlar moralde çok önemli bu konuda, birgün elbette olucak ama Allahım sabretmemizi istiyo demekki. Birgün mutlaka olucak, iyi düşünelim iyi olsun inşallah :)

cnmm sağol her zaman dua ettiğini biliyorum zaten cnmm :kiss: hayırlısı olsun inşşş olmazsa da üzülmicem alıştım zaten :)

Rabbim hakkında hayırlısını versin bitanemmm :kiss: dualarımız seninle sabah haberdar et bizi:kiss:

canım dualarım seninle Allah gönlüne göre versin inşallah en güzel ve en makbul dua bir müslümanın bir müslümana bir kardeşin bir kardeşe yaptığı duaymış.Allah inşallah kabul eder canım zaten vakti geldiyse Allahın izniyle olur hiç merak etme :)

evet canım o yüzden birbirimiz için dua etmekten vazgeçmeyelim:kiss:

olmazsa da üzülmeyelim kızlar moralde çok önemli bu konuda, birgün elbette olucak ama Allahım sabretmemizi istiyo demekki. Birgün mutlaka olucak, iyi düşünelim iyi olsun inşallah :)

evet canım çok doğru vardır bunda da bir hayır değilmi :kiss:

kızar bende ruya gordum dun aksam bı cekılıs gıbı bıseyden bebek yatagı cıkıomus onu getırolar bızde evın en gusel yerıne koyuyrz hamıleymısım snra yatagn kenarnda bırtane cumhurıyet altını takmıslar ceyrek bıde bı paket sıgara esım kızıo ıcme zararlı fılan dıo bende olsn hedıe gelmıs fılan dıorum sizce ne Alaka?

kızar bende ruya gordum dun aksam bı cekılıs gıbı bıseyden bebek yatagı cıkıomus onu getırolar bızde evın en gusel yerıne koyuyrz hamıleymısım snra yatagn kenarnda bırtane cumhurıyet altını takmıslar ceyrek bıde bı paket sıgara esım kızıo ıcme zararlı fılan dıo bende olsn hedıe gelmıs fılan dıorum sizce ne Alaka?

hayatım beşik güzeldir ama sigara ve altın ne anlama gelir bilemiyorum hayır olsun inşallahh :)

canım normalde sigara içiyosan o bilinç altında kalmış olabilir, ama altın ve beşik güzel hayırlısı olsun inşallah

Geri