Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

inşş aşılama işe yarar bebeğin sana tutunur cnmmm rüyan bence cok güzel hayr olsun inşş kız bebek ya da kıs bebekle ilgili bişey görmen müjde diye biliyorum ben inşş güzel sevindirici müjde alırsın ve bizimlede paylaşırsın cnmm

evet lavinyaya katılıyorum, kız bebek müjde erkek bebek murat deriz biz 🙂 Allahım hayırlısıyla versin müjdeni sana 🙂)

gercekten cıkarmı kız bır hafta onceden yapayımmı yoksa test

canım daha erken bana göre adetinin geçmesini bekle allah korusun tam ümitlenirsin bu kez adetin gelir. oyüzden adetin geçsin hemen test yaparsın stres yapma ve umutla bekle canım hayırlısı oolur inşallahhh 🙂

Canım Allah kolaylık versin hoşgeldin 🙂 rüyan inşallahh hayır olur rüyan rüyada kız çocuk görmek kızgın haber der büyüklerimiz ama sen isim söylediler diyorsun merak ettiğim için soruyorumm isimler neydi 🙂 Rabbim hayırlara çıkarsın inşallahh rüyanı neye yorarsan öle olurmuş rüyalar hayır olsun diyelim hayır olsun 🙂

canımmmm hayırlısı olsunn yaa ama aşılamada bol bol dinlenmeyi öneriyorlar sende elinden geldiği kadar dinlen tatlım inşallahhh tutunur yavrucağınnn

canım ateşin yükseldiğinde yumurtlama olduğunu biliyorumm sen bu günlerinide boş geçme değerlendir derim benn haa gayret haa gayrett olcak bu iş kısss

bu arada asicimm gözünüz aydın tatlım darısı tüm isteyenlerin yani bizlerin başına

teşekkür ederimmmmm bitanemm yaa sorma çok mutluyummm
darısı tüm isteyenlerin başına inşallahh öncelikle sizinnn başınızaa

lavinyam & asim sizde durumlar ne nasılsınız??

canım benim adetim dün bitti çalışmalara başladımmm ama eşim bu gece ve cuma günü yok :hıms: bende bu akşam ovülasyon yapıcam test aldm ama pozitif çıksa bile eşim yokki ne olcak :hıms: