Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yaaa dayanamadım yaptım testi
6 gün gecmişti adetim veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee negatifi gördüm yine aldım yine sıfırı
hayırlısı olsun bakalım

canlarrrrrr nasılsınızzzz....ben hala adet olamadım.haftaya doktora gdicemm.hakkımızda hayırlısı bide buay soğan kürünü yapmayı düşünüyorumm.çok şey düşünüyorum aslında bakalım hangisini uygulayacam bende bilmiyorumm
aslında tam olarak düşündüğüm bu
bakalım hayırlısı artıkkkk

kızlar ben hala adet olmadım ama 3 gündür ağrılarım var ufff gelcekse gelsin heveslenmek istemiyorumsonra
çok kötü bozuluyorum

oyysss ablamm yaaaaa
Allahtan hayırlısı inşallahh sana da çok dua ediyorum be ablamm inşallahh sende en kısa zamanda yeğenimi kucağına alacaksın üzülme neolur

ohh maşallahhh sana ozaman kuzumm hadi bakalımm inşallahh işe yararda hayırlı sonucu alırsın sende bitanemm

lavişimmmm yaa hadi hayırlısı olur inşallahh kuzum yaaaa inşallahh adetin gelmezdeee bize sende güzel haberleri verirsinn

yaaa dayanamadım yaptım testi
6 gün gecmişti adetim veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee negatifi gördüm yine aldım yine sıfırı
hayırlısı olsun bakalım

oysss 😕 hayırlısı olsunnn kuzumm benimm yaa kısmettt önümüzdeki maçlara bakcaz yatcaz kalkcaz hamile kalcaz

lavişimmm yaa sen yumurtlama günlerini biliyomusun yada hiç ovülasyon denedin mi soğan kürünü yapmadan ovülasyon yapsan ben öle yapıcam bu ay normalde soğan kürünü deneyecektim ama bakalım yumurtlamam oluyormu diye ovülasyon testi aldım pazartesi gelicek bende adetten sonra başlarım bakalım hayırlısı olsunn inşallahh.

cnmm hayırlısı olsun neden gecikti acaba bu kadar testte de negatif cıktı kısların dediği gibi gec döllenme mi acaba hani biz gecikme yaşıyoruz ya