Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:sütyen:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:sütyen:

umutsuz-reyhan.........14 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
mavim.......................19 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
Aussie Angel.............28 temmuz
zuzu........................28 temmuz

Menekshe................28-29 temmuz
butterfly45...............30 temmuz
Selzeh.....................31 temmuz

Nesli84....................1 Ağustos
ela_1982..................1 agustos
kış güneşi..................2 ağustos
hazal3......................3 agustos
bera.........................3 agustos
birmur......................8 ağustos
Fatosss....................8-10 Ağustos
sultan......................12 Ağustos
Yağmurun annesi......13 Ağustos
Yaz esintisi...............14 Ağustos
Nur85......................15 Ağustos
ecem09.....................18 ağustos
vahide-m..................20 21 agustos
eboş.........................22Ağustos
yoncax....................22 23 agustos
duygum_06.................23 Ağustos
seduş........................24 Ağustos
eyşan........................24 Ağustos

:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi.................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
MelekAnıl................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:

canım hosgeldın nasılsın ne durumdasın tatlım

Valla nasıl olayım canım yaaa.İşte senin gibi lekelenmeden sonra başka bişey gelmedi tık yok yanii.Beklemedeyim.Belim ağrıyoo biraz bi de göğüsler şiş.onun dışında kasık ağrısı falan da yok.Ama ilk defa bu ay böyle bir lekelenme yaşadım ben daha önce hiç olmamıştı şaşırdım ben de beklemedeyim bakalım...

canım dün sabah bır kere gelmıstı akıntıyla bırlıkte bırdaha gelmemıstı bu sabah kalktım peçeteye sılınce yıne geldı çamasırıma gelmıyor oyle ama peçetedegörüyorum sanıım regl olcam bende umudum kalmadı zaten
ay niye hemen moralini bozuyorsun .dur bakalım yaa.daha gelmiş yok gelecek yok,3 gün var adetine,hiiç belli olmaz bu işler anlayamadan kalıverirsin.

Valla nasıl olayım canım yaaa.İşte senin gibi lekelenmeden sonra başka bişey gelmedi tık yok yanii.Beklemedeyim.Belim ağrıyoo biraz bi de göğüsler şiş.onun dışında kasık ağrısı falan da yok.Ama ilk defa bu ay böyle bir lekelenme yaşadım ben daha önce hiç olmamıştı şaşırdım ben de beklemedeyim bakalım...

canım bende pazar günü gelmıstı çok az bellı belırıszdı peçetede görmüstüm 1-2 defa ama o gün aksam 1-2 damla çamasırımda görmüstüm dünde sadece sabah geldı akıntıyla bırlıkte bır daha gelmemıstı ama bu sabah yıne gördüm peçetede Allah ım hayırlara çıkarsın ama sanırm regl olcam canımya

ay niye hemen moralini bozuyorsun .dur bakalım yaa.daha gelmiş yok gelecek yok,3 gün var adetine,hiiç belli olmaz bu işler anlayamadan kalıverirsin.

canım benım reglım benım hesaplarıma göre 30 temmuz ama ınternete göre 31dı ondan 31 yazdırdım yanı bana göre 2 gün kaldı eger regl olursam bu aksam yada yarın erken regl olmus olucam 1 gün falan hayırlıı artık canımya çok canım sıkkın hiç sorm valla

canım bende pazar günü gelmıstı çok az bellı belırıszdı peçetede görmüstüm 1-2 defa ama o gün aksam 1-2 damla çamasırımda görmüstüm dünde sadece sabah geldı akıntıyla bırlıkte bır daha gelmemıstı ama bu sabah yıne gördüm peçetede Allah ım hayırlara çıkarsın ama sanırm regl olcam canımya
Yok canım yaaaa hemen moralini bozma bi de kendinde farklılık hissediyorsan eğer diğer aylara göre mesela bu lekelenme sende olur muydu daha öncee.O yüzden umudumuzu kaybetmeyelim.Hep dua edelim inş. Rabbim elbet bizim kısmetimizi de uygun bir zamanda verir...

eyşancığım merhaba, senin adına cidden çok üzüldüm, ben de bugün regli bekliyorum, dün test yaptım negatif 🙁
ama sana şunu söyleyeyim...senin ve eşinin, ikinizin de aklında bebek olduğu için siz durumu biraz engellemiş oluyormuşsunuz, bir dr un yazısında okumuştum. stres varsa spermin kalitesi direk düşermiş, senin açından da öyle sen de strese girersen döllenmeyi engellermişsin. yani aslında psikolojik, düşünmeyi bıraktığınızan hamile kalacağına eminim.
bir arkadaşım aynen bu durumu yaşamıştı 2. çocuğunda...aman kafamdan çıkardım ertesi ay hamileydim dedi.
sen de bunu yap, iyi şanslar...
evet canım bunları çok iyi biliyorum..bende eşimde doktora gittik spermiyogram falan verildi benim yumurtlama tahlillerim falan hepsi güsel çıktı doktorda fazla takıyorsun dedi..allah aşkına söyleyin nasıl kafamdan atıp rahat bir ay geçirebilirim yazılmadığım kurs kalmadı yapmadığım iş kalmadı nasıl nasıl?

melekanılcım mrb tatlım, nasılsın nasıl gidiyoo hamilelik???Sende regl günlerine yakın mide buantısı oldu mu canım bu sabah kalktığımda benim hafiften midem bulandı.Acıktım herhalde ondan dedim,kahvaltı ettim ama hala devam ediyor.Ben de abartıyor olabilirim bilmiyorum....

canım benım reglım benım hesaplarıma göre 30 temmuz ama ınternete göre 31dı ondan 31 yazdırdım yanı bana göre 2 gün kaldı eger regl olursam bu aksam yada yarın erken regl olmus olucam 1 gün falan hayırlıı artık canımya çok canım sıkkın hiç sorm valla
canım canını sıkıcak bişey yok ,dur bakalım.istersen stres yapmayayım dersen bir idrar testi al canım ya.gerçi sen bebek yerleşmişse çıkmaz diyorsun ama belli olmaz aklında kalmasın,belki birdenbire bir süprizle karşılaşabilirsin :deli:

Yok canım yaaaa hemen moralini bozma bi de kendinde farklılık hissediyorsan eğer diğer aylara göre mesela bu lekelenme sende olur muydu daha öncee.O yüzden umudumuzu kaybetmeyelim.Hep dua edelim inş. Rabbim elbet bizim kısmetimizi de uygun bir zamanda verir...

benım dıger aydan farkım çok bel agrımın olması kasıklarımda olan batmalar ve bacaklarımdakı agrılar zaten baskada bırsey yok bu lekelenme bende reglıme 2 gün kala olurdu böyle çamasırımı kırletecek sekılde gelırdı kopkoyu sıyah gıbı ve yapıskan olurdu sonrada kırmızıya dönerdı ve regl olurdum bu ay 5 gün kala lekelenme oldu hemde öyle koyu degıldı açık renkte ıdı ve akıntıyla geldı akıntıyla hiç gelmezdı yanı ama bu sabata peçetede görmem benı üzdü çünkü bugün lekelenmem olmasaydı kan testı yaptıracaktım ama sımdı yaptımıcam çünkü regl olucam sanırım

Geri