Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Nasılsınız bakalım kızlarrrr bugün kasık ağrılarım hafifledi akşam çok ağırdı sabah kadar ama şuan fazla bişey yok ama kalan yerlerim belim sırtım bacaklarım ağrıyo yani.vede göğüslerim kaşınıyo ve acıyo okadr.sizde neler var neler yok ?
fatosss hadi bakalım...Güzel haber gelecek bu ay galiba senden.Bana öyle geliyor..Hadi Hayırlısı canım🙂))

evet canım 2 ağustos bekliyorum bakalım göğüslerim acıyo biraz( adetten öncede acır ) kasıklarıma kramp giriyo arada ve ağrıyo önceki gün canım turşu çekti nedndir bilmem ümitlenmek istemiyorum ama üzülüyorum sonra senin bittimi adetin başladın mı çalışmalara
canının turşu çekmesi ilginç tabi,bakalım hayırlısı.ben kısmetse cumartesi başlayacağım canım ama şimdiden,kendimi ve kocişi beslemeye başladım🙂kendim arısütü,bal,polen karışımı yiyorum,kocişe sabah akşam keçi boynuzu pekmezi.:yemek:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:sütyen:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:sütyen:

umutsuz-reyhan.........14 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
mavim.......................19 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
Eyşan.......................25 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
Aussie Angel.............28 temmuz
zuzu........................28 temmuz

Menekshe................28-29 temmuz
butterfly45...............30 temmuz
Selzeh.....................31 temmuz

Nesli84....................1 Ağustos
ela_1982..................1 agustos
kış güneşi..................2 ağustos
hazal3......................3 agustos
bera.........................3 agustos
birmur......................8 ağustos
Fatosss....................8-10 Ağustos
sultan......................12 Ağustos
Yağmurun annesi......13 Ağustos
Yaz esintisi...............14 Ağustos
Nur85......................15 Ağustos
ecem09.....................18 ağustos
vahide-m..................20 21 agustos
eboş.........................22Ağustos
yoncax....................22 23 agustos
duygum_06.................23 Ağustos
seduş........................24 Ağustos

:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi.................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
MelekAnıl................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:

kızlar dün gece sabaha karşı müthiş bir karın ve kasık ağrısıyla uyandım ve adet olduğumu gördüm öyle moralim bozulduki çok ağladım hiç ama hiç keyfim yok 10ayda bitti eğer 2ay daha böyle karavana geçerse artık tedaviye başlıcaz ben çok korkuyorum..sabaha kadar ağladım eşimide üzüyorum bi sizler varsınız işte bunları anlatabildiğim

Eyşan inan senin yaşadığını burda hepimiz yaşadık yaşıyoruz canım.Seni anlıyorum.Çoz zor bir durum ben de her regl olduğumda 1 hafta kendime gelemiyorum.En diplerde oluyorum.Ama güçlü olmak yılmamak lazım.Herşeyde bir hayır var inan.Onunda bir zamanı vardır canım.Üzülme reglini rahat geçirmeye çalış ki yeni bir aya daha güçlü gir.Benimde reglim yeni bitti kendimi topladım..Hadi bakalım ağustosta daha güçlü geliyoruzzz ümitlerini kırma.

günaydın hayatım napıyım ya ağrılarla boğuşuyoruz işte belim kopuyo yine mide yanıyo ekşiyo afedersiniz cırcır olmuşum valla böyle gidiyoz işte be canım ne olduğunu anlamadın ya sen nasılsınn
hayırlısı bakalım benim malum tahmin çıkacakmı:deli:ben iyiyim canım ya cumartesi başlıcaz çalışmalara kısmetse🙂

kizlar su emzikleri kim koymus cok guzel olmus ya ay bu tablo nekadar guzel oldu regli olan arkadaslar uzulmeyin bakin su tablomuza nekadar guzel regli oldunuzmu hemen yeni regli tarihini yazinki yeni ayada yeni umutla bekliyelim hep beraber morelinizi asla bozmayin kizlar hersey rabbimin elinde o diledigini guldurur diledigini aglatir ama biz aglamiyalim yeni aya yeni umutla bakalim hersey gonlunuzce olsaun kizlar allah yardimcimiz olsun.

Beğendinmi canım benim ben koydummm böyle daha çok şirin oldu bu hamileler listesi bakarmıısn ne kadra tatlılır inş. bizde o listeye biran önce gireriz cıvıl cıvıl :deli:duaların için se çok sağol canımm allah hepimizin yardımcısı olsunn

Geri