Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Fatosscum içim seninde büyük bir ihtimalle anne adayları listesine ekliyecez diyo hadi hayırlısı bakalım ....sizlerle bende sabırsızlanıyorum heyecanlanıyorum .

Ayyy canım benim çok sağolll valla
inş.kızzzzzz dediğin gibidir canım yaaa offf bende meraktan ölücem ama şuan ne yapsam çıkmaz canımm daha regl me var ama ben önceden belirtileri alıyor gibiyim yada bana öyle geliyolar.

Yaz güneşi hissediyorum kızın olucak teyzesinin yiğeni kız olucak inşallah fatoş içinde aynısını hissediyorum nedense .... şimdilik son bisorum daha var cnm miğde bulantın kaç gün geçiyoken başladı arttı.Benim 4.günüm geçeli.sadece folbiol alınca midem bulanıyo o ilaç bulandırıyo.

umutsuz reyhan seni merak ediyorum nerdesin...test yaptırdınmı....selseh canım inşallah hamişsindir
Eboş bende seslendim ama işi var herhalde umarım hafta sonu olumsuz birşey olmamıştır merak ediyo insan sesde çıkmayınca çatlatır bunlar adamı. Selzehte ben oğlağım ona ne oluyorsa keçi gibi inatçı en basitinde yap şu idrar testini çıkıcak işte ya
sonarada böyle sevinicez.

inş cnm kıme hamıleyım dedıysem kız dedıler cnm mıde bulantım aslında gunum gecmeden basladı 1gun surdu sonra gunum gectıkten 4 yada 5 gun sonra sıddetlendı sımdı cok kotuyum anlıyacan yemek yıyorum ama yemege oturupta agzıma bı lokma alana kadar canım cıkıyo sonra bısey kalmıyo takı 1 2 saat gecene kadar sonra yıne basa donuyoz cnm bende o ılacı kullanıyorum ac karnına ıcersen daha cok bulandırıyo tok dene o zamanda bulanır ama bıraz daha ıı oluyo tokken

evet canım çok merak ediyo insan...ve hamiş haberleri alınınca ben çok mutlu oluyorum...şimdi benimde çıkmam gerekiyor iş yüzünden .akşam üzeri görüşmek üzere

canım anlamıyosun eger bu lekelenme bebişin yerlesme lekelenmesı ıse daha dün yerlestı demek bebek ve suanda çıkmaz bılıyorum persembeye kadar beklıcem tabıkı erken regl olmazsam