Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım belirti olarak sadece göğüslerim şiş dokununca acıyor.Bir de sağ göğsümde sızlama var.Onun dışında malum belirti yorgunluk var bacaklarımda başaka da yok ağrı sızı falan.

canım reglimden önce lekelenmem olmazdı hiç sadece ilk başlarken kahverengi leke ile başlardı ama leke şeklinde değil tabii çok olurdu sonra da kırmızaya dönerdi.Regl tarihim max. 2 gün erken olurdu hep.Genelde düzenli gelir.Zaten hesaplattım geçen ay 30 haziranda olmuştum.bu ay 29 temmuz olarak hesapladı ama ben garanti olsun diye 30 temmuz yazdırdım.Öleee iştee....
canim sana tam net bisey diyemiycem ben simdi normalde 29 temmuz diyosun ve 2 gun one ata bilirdi diyosun ve butun bunlari toplayincada sanki regli gunun cikiyor ama regli gunundeki lekelenmeye benzeliyrsa bekle bakalim ama seni uzmek istemiyorum ama sanki reglin geliyor gibi insallah ben yaniliyordurum canim ya.

hazalcım yaa bişey sorcam sana, bugün herhangi bi akıntı gelmedi demiştim ama akşamüzeri wc de iççamaşırıma değil ama peçeteye 1-2 damla pembe leke geldi(2 defa falan oldu) Adet oldum sandım ama pet koymama rağmen hiç bişey gelmemiş.Sence ben adet mi oluyorum yaaa???Yoksa yerleşme kanaması mı???Ufff takmamaya çalışıyorum ama bir an bile aklımdan çıkmıyor🙁

canım bence kafana takma kesın yerlesme kanamasıdırya benımde bıraz önce lavaboya gıttım dıkat edıyorumya suanda yıne peçeteye sıldım çok açık kahve geldı yıne bı sabah bıde sımdı geldı acaba abartıyoruzmu dıye düşünüyorum ama esıme gösterdım varmı dıye o da var dedı yanı bende emın olamıyorum tabıkı ınsan merak edıyor az kaldı sabredıcez tatlım ya

selzeh canim benim sen emin olabilirsin cunku regline nerdeyse 5 6 gun var seninki kesin yerlesme lekesi once reglin one atarmiydi hic canim.5 6 gun.

ınsallah canım öyledır benım nasıl bılıyomusun ben en son 5 temmuzda olmustum genelde tam 26 günde bır olurum degısmez yanı tatlım yanı bu ayın sonu olacaksam kesın olurum

hazalcım bu arada benımde lekelenmem olur ama reglıme 2 gün varken baslar ve baya gelır yanı günlük ped koymak zorunda kalırım o kadar kırletır ve çok koyu olur sonrada reglım baslar ben anlarım zaten tatlım ama sımdı 5 gün önceden bu sabah geldı az bısı açık kahve bıde bıraz önce geldı aynı sekılde

hazalcım bu arada benımde lekelenmem olur ama reglıme 2 gün varken baslar ve baya gelır yanı günlük ped koymak zorunda kalırım o kadar kırletır ve çok koyu olur sonrada reglım baslar ben anlarım zaten tatlım ama sımdı 5 gün önceden bu sabah geldı az bısı açık kahve bıde bıraz önce geldı aynı sekılde
canim seninkiler bebisten bence ya ay insallah hamsidirsiniz senden cok eminim insallah da yanilmam canim ya.

Geri