Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hayırlısı olsun dediğim halde noluyor bana gözyaşlarımı tutamıyorum ağlayarak yazıyorum birazdan dkan tahliline gidicem artış devam ediyomu diye neolur duva edin baştan takip edenler yazılarımı bilirler mucizeydi bu hamilelik benim için şimdi korkuyorum neden bulanan mide birden dursun
canım üzme kendini bu kadar,dualarımız seninle. biraz metanetli ol lütfen:11:

Hayırlısı olsun dediğim halde noluyor bana gözyaşlarımı tutamıyorum ağlayarak yazıyorum birazdan dkan tahliline gidicem artış devam ediyomu diye neolur duva edin baştan takip edenler yazılarımı bilirler mucizeydi bu hamilelik benim için şimdi korkuyorum neden bulanan mide birden dursun

dualarımız seninle tatlım hamileliktendir bu duygusallık rahat ol üzülme lütfen bak herkes dua ediyor burda

Benim adet günü bakılan testim 241.küsürdü seninki maşallah şimdide eşime gidelim artışa bakalım diyorum sabah çok ağladım hayırlısı olsun tabiki.

Canım hıc uzme kendı bak bebısde etkılenır. Senın gec dollenme olmus olabılır canım. O yuzden dusuktur. Aslında dusukte degıl kı normal degerın. Sakın aglama sakın uzulme allahın ıznıyle kalp atısınıda duyacaksın melegının

AAA lutfen nedır canım benım bu karamsarlık. Iyı dusun kı hersey ıyı olsun. Mıde bulantısı yok dıye hemen nıye uzuyorsun. Sakın ol canım

Geri