Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

eğer hamileysen tam 3 haftalık hamilesin
VE BUNA GÖRE Henüz adet gecikmesi olmamıştır.Bugünlerde adet kanamasını bekleyen anne eğer adet göremezse ilk gebelik bulgularından biri olan adet gecikmesi gerçekleşecektir. Ancak bazen ekilen hücreler rahim içindeki küçük damarları yırtarak , hafif damlama şeklinde bir kanamaya neden olabilir.

Halk arasında "üstüne görme" olarak tanımlanan bu kanama bazen beklenen adet gibi algılanabilir.Böyle bir durumda (zamanı uygun olsa da daha az bir kanama olursa) anne adayı kanamayı takiben evde veya bir laboratuarda yapılacak bir idrar testi ile gebelik müjdesini alabilir.
vahide canim sen bu yaziya dikkat et sen bunu yasiyo olabilirsin.

mrb kızlarrrrr, selzehcim sen nasılsın yaaa ben yerimde duramıyorum bi an olsun bile aklımdan çıkmıyor.Üff diyorum takmayacağım düşünmeyeyim ama olmuyor şu perşembe bi gelseee.Aslında hem gelsin hem de gelmesin istiyorum...

mrb kızlarrrrr, selzehcim sen nasılsın yaaa ben yerimde duramıyorum bi an olsun bile aklımdan çıkmıyor.Üff diyorum takmayacağım düşünmeyeyim ama olmuyor şu perşembe bi gelseee.Aslında hem gelsin hem de gelmesin istiyorum...

merhaba canım ıyıyım sen nasılsın bende yerımde duramıyorum ama beklıcem karar verdım çünkü canım bu arada sabah sadece 1 kez lekelenmem oldu

oooo süperr dün moralini bozmuştun ben de çok üzülmüştüm benim yüzümden kızın morali bozuldu diyee.Çok sevindim inş. hamişizdir.Allah hakkımızda hayırlı olanı versin.Çok dua ediyorum hepimize

yok canım varsa bıle gebelık çıkmaz suanda çünkü daha yenı yerlestı bebiş hamıleysem
evet tatlım haklısın en güzeli zamanını beklemek.zaten az kaldı.hadi hayırlısı olsun.yinede kaptırmamak lazım kendimizi.benimde 2 ay önce adetim gecikmişti test yapmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı çooookkk mutlu olmuştum ama 2 gün sonra adet oldum yani kimyasal gebelik geçirmiş oldum ve öğrendimki kalp atışlarını duymadan emin olmamalıyım ve kimseye hamileyim dememeliyim.

Geri