Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selzehhhhhhh ay kalpim atiyor ay nekadar sevindim bvilemesin ayni kendim gibi cok guzel ya bende o lekeyi bekliyorum o lekelenme bi olsa kesin hamisim diycek.

canim bide benimkine bak benimki eger hamis olursam nezamana belirtilerimizde ayniydi benim son reglim 9 temmuzdu gelecekte 3 agustos hic uzulme tatlim sen de artik anne adayisin dun sormustun lekelenme bende yok diye bak oldu bu gun regline 5 6 gun kala oluyor ve suanda bebisin 5 6 gunluk bitanem allah tamamina erdirsin tatlimmmmmmmmmm.

baktım sımdı eger hamıleysen bebegın yerlesme gününü 30 temmuz gösterıyor tatlım ınsallah bebişim vardır ınsallah senınkıde gelır canım

sagol canımda tam emın olamıyorum ya hiç bellı olmaz yanı benım genelde reglıme 2 gün kala adet öncesı lekelenme olurdu ama suanda 4-5 gün var daha eger hamıleysem zaten bebegın yerlesme günü bugündü ınternette bakmıstım canım ınsallah dedıgın gıbıdır tatlımya
hadi canim bide benimkine bak benimki nezaman yerlesicekmis varsa 9 temmuz bundan onceki 14 haziran bundan oncekide 19 mayisti simdiki 3 agustos canim.

Geri