Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

az kaldı canım yaa gerçekten adeti yaklaşan arkadaşları heyecanla bekliyorum.selzeh göğüslerde belirti yoksa bile hiç takma arkadaşım ya o belirti bazılarında hamile olduğunu anladıktan sonrada beliriyormuş.

ya kızlar sanki regl günüm yaklaştıkça ümidimi kaybetmeye başladım.. belirtiler var ama adet belirtilerine çok benzediği için ayırt edemiyorum

canım benım dur bakalım zaten herkeste belırtıler tam anlamıyla olmuyor regl gününde yada geçınce daha çok belırtıler ortaya çıkıyor bende de pek bısı yok ama reg gününe kadar umutlu olucam artık Allah ım bılır

Canım tomurcuklanma herkezde olmuyo cok takma o belırtıyı,en belırgın özelliği ateşşşş ,halsizlik ,kasıklarda batma,bunlar en önemli belirtiler,
mesala akıntı olurmus hamıle bayanlarda bende hiçç olmadı,yani belırtı degısebılıyor,kendını ıyı gözlemle fıstığım olurmu,işallah bu ay senide hamiş listemize alacazzzzzzzzz

evet cnım bazen gögüsler geç belırtıde verebılıyormus regl günü yada geçınce tatlım burda 18 haftalık hamıle özgeözge dıye bır arkadasımız var onun belırtılerı çok sonra baslaıs mesela

bakalım bide 2 gün önce test yaptım negatif çıktı ya galiba o ümidimi kırdı gerçi belli olmaz biliyorum ama silik falan çıkar diye düşünmüştüm beklicem artık :esra:
kız günü gelmeden yaptığınız testle canınızı sıkıp ümidinizi kırıyorsunuz.onu yoksay şimdilik,yapmadın farzet hele adet günün gelsin biraz geçsin o zaman yaparsın bi tanem ya biliyorum söylemesi kolay insan heyecan yapıyor ama moral bozulmaması için bu şart sanırım.ben eğer çok çok bir vücudumda değişiklik hissetmezsem önümüzdeki ay adet geçmeden zaten test yapmıcam dr.en az adet 10 gün geçsin öyle görüşelim diyo zaten zor ama birazzz sabırr🙂

takmamaya çalışıyorum canım zaten 5 günüm var beklıcem o güne kadar kasıklarımda nasıl batmalar oldu anlatamam yatarken yataktan kalkarken kasıklarım zorluyodu benı ılk defa bu sabah ıyı belım zatn mahvettı benı dün aglıcaktım artık neredeyse halsızım zaten kısmet canım ama bu ay bana burdan bır çok arkadasım hamıssın dedı ınsallah öyleyımdır tatlımya

evet canım haklısın bide ben ne farkettim biliyomusunuz biz 1 sene korunduk daha sonra işte 2 ay oldu denemeye başlayalı başladıktan sonra yumurtalıklarımdaki sancı ve krampları hissetmeye başladım daha önce hissetmiyodum acaba kendimi çok dinlediğim için mi anlamıyorum yada bebek oluyoda tutunamayıp adetle birlikte düşüyomu bilemedim (bakalım bu ay ne olur bilemem ama geçen ay öylemi oldu acaba)

haklısın canım sabır