Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hmm tamm balım ilaç kullanıyom bu ay bakalım nolcak kuzu inş tatlımm bakalım nolcak liste uğurlu gelcekmii 😀

hiç alakası yok kuzum.benim ne yumurtlama günlerimde nede bebişim geldiğinde akıntım falan olmadı.her kadının farklı olur bu yüzden kuzum

canım selam.keşke elinin altında ovulasyon testi bulundursan.o kadar iyi oluyoki.acaba yumurtlama günlerimmi düşünmene hiç gerek kalmıyo.ben bu şekilde çzdüm kendimi ve günlerimi iyi değerlendirdim
eşim öle şeyleri sewmiyo aldırmıyo kuzum yaaa artık bizde oluyomu diye kendi kendimizi yiyoz kuzu yaa yumurtlama yaniii

- - - Updated - - -

hiç alakası yok kuzum.benim ne yumurtlama günlerimde nede bebişim geldiğinde akıntım falan olmadı.her kadının farklı olur bu yüzden kuzum
ewet canm yaa bazıları akıntı kesildi diyo bebek olduğunda dediğin olabilir kuzu

tatlımm benimm bacıı ölee anlatıyoo bana ama şu da varr kadındann kadınaa fark ediyoo tabii hamişlikk belirtisii herkkeste farklı oluyoo meselaa bizimm burnumuzz kaşınsa normal bişe deriz demii ama kadınınn bu gebelik belirtisii olarakk çıkıyoo ne kadar komikk düşünsenizee

eşine söylemene gerek yokki canım.herseyi bilmelerimi gerekiyo.yoksa böyle kendini hırpalar durursun.valla ben tavsiye ettim gerisi sana kalmış canım.benim aldığım testte 5 tane vardı.yanında gebelik testi hediye.fiyatıda 30 lira falandı.sen bilirsin canikom

saol tatlım yinede bu ay geçti zaten gelcek aya artık tabi hamile kalmazsam allahın izniyle saol kuzum yinede

saol tatlım yinede bu ay geçti zaten gelcek aya artık tabi hamile kalmazsam allahın izniyle saol kuzum yinede

eğer ilerde almak istersen markasını söylerim sana.pahalı bişide değil.ben hem yumurtlama günlerimi hemde hamile olduğumu bu test sayesinde öğrendim canım.seninkide ne geri kafalıymış hee 😀 benimki kendisi al dedi valla.hergün ilişkide sıkıyo insanı.böğğğğ geliyo bi süre sonra 😀