Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bende laf olsun die yapıom kız sperm testini bi yaptırsın bakalım ne olcak ne bitcek.Allah söyletmiştir belki kız temmuzda müjdeyi verirsin belki🙂ya benim adetim bitti kasıklarım agrımaya başladı nasıl iş anlamadım ben bu ay

allah allahh yaa kızımm sanırımm bizler çok takıntılıyızz yoksaa adetten sonra sancı ne demek yaa takma be kuzumm benimm bişeyimm yok dee bakalımm

- - - Updated - - -

canım hayırlı yolculuklar...bomba gibi geri dön tamam mı 🙂
sagoll tatlımmm inşallah ölee gelrimmmm bebegemm

yok takıntıdan olmadıgını cok iyi biliyorum dün gece cok feci oldum hatta dedim bünye ilkini kabullenemedi tekrar adet oluyorum😀 bugün de agrı giriyo normalde adetten bir hafta önce canım habire bişeyler ister tatlıyla yaşarım dünden beri ağzım boş durmuo adet oldugumda canım yemek görmek istemedi sonunda tam tersine yaşamaya başladım kendimle gurur duyuyorum.heran göğüslerim acıyabilir sıra onlar da😀

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 <linkz id="linkz5"><nobr>aylık</nobr></linkz> ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet <linkz id="linkz6"><nobr>gbiydi</nobr></linkz> 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo araara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.

korunma şekli hap yada başka bişideil eşim korunmuştu.bu belirtilerle test yapsam mı bilemedim bide 11 mayıs da 16 sına kadar denedik sonra 18 inde hasta oldum 24 btti 25 den beri denioruz 29 ve 30 da denemedik ara verdk.test aldm yapsam m ı çok kararsz kaldm