Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aynen canım bizimki dahada zor hatta ama işte rabbimde kadına vermiş bu yükü çünkü kaldırabilecek sabrımız ve anne olma isteğimiz çok büyük 🙂 hakkımızda hayırlısı olsun ve inşallah çok fazla sıkıntı çekmeden gelir bebişlerimiz 🙂

canım benim sıkma canını gayret et sen ikna edersin onu 🙂 yada birlikte doktora gidin doktor konuşsun eşinle öyle daha çok etkileniyorlar...

sürpriz bekleyen meleklerimiz
a.özlem...2 haziran
muamma...4 haziran
gül49... 7 haziran
sunflower...9 haziran
nisan burak...11 haziran
ayşe ramo...17 haziran
ceylan gözlü...17-21 haziran
esmerli...18 haziran
crema...26 haziran
uğurlubebek...29 haziran
feliçya...30 haziran
zehra gökçe...30 haziran
mevlana...belirsiz 🙂

hamiş meleklerimiz

gonca 16...11 haftalık miniğimiz
edasygnr...4 haftalık miniğimiz

haha ben hesaplamadım bu ay adet tarihimi ama 30 haziran olarak karar verdim kafamdan o güne kadar yok gecti yok gecmedi yapmicam😀 zaten keci boynuzu kürü yapıorum eşime ama sabahları içmeyi unutarak beni delirtio

haha ben hesaplamadım bu ay adet tarihimi ama 30 haziran olarak karar verdim kafamdan o güne kadar yok gecti yok gecmedi yapmicam😀 zaten keci boynuzu kürü yapıorum eşime ama sabahları içmeyi unutarak beni delirtio
cnmmm ben geçen aylar uyguladımm ama fayda etmedii inşallah sizde fayda eder benimkine fayda etmemesinin nedeeni varikosell yoksaa faydalı olurdu gibime geliyoo herşeyin hayırlısıı bu aydaa bebekk çalışması yapamayacakk zaten bu ay bende tık yok
bir haftaa ankaraya gidiyom yaa dönüştede eşimin yogun iş temposu var ögrencilerinee söz vermiş kampa felan gideceklerr ondan bebiş çalışması ertelemedee sonraki ayada ameliyat olacak büyük ihtimal 7. ayda dogum günümdee bebiş sahibii olacam büyük ihtimal