Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mevlana birşey daha soracam pko hastalığı evlenmeden önce felan varmıydı doktor galiba benden de şüphelendi ö hastalık tan ama benim evlenmeden önce adetlerşm düzenliydi evlendikten sonta tamaen bozul du

Cnm evlenmeden once benimde duzenliydi hic aksamazdi ama evlenince ortaya cikti..doktor kesin oncedende vardi ama vucut anca haber verir demisti..

sağol canım çok teşekkür ederim evet arı dünyasını ende inceledim arayıp spariş verecem bende bugün doktortan test sonuçlarımı alacm one göre kullanayım benim galiba yumurta tembelliği varmış adetlerim sürekli gecikiyor ve adet söktürücü ie adet olabiliyorum inşallah faydaı olur .benim görümceminde eşinde hiç sperm olmadığı için 10 yıldır çocuklaı olmuyor erkelerede iyi geldiğini duydum onada spariş verecem inşallah onunda yüzü güler .
arı dünyası değil canım ben arı diyarından aldım sitesine gir telefonları var www.aridiyari.com oradan ayşegül hanım yada esin hanım ok

Esmerli cnm nezaman tasiniorsun??insallAh iyi bi doktor bulur hemen tedavini olursun..evet kizlar ya zehra niye gelmedi nededi acaba doktor bisey yoktur insallah

- - - Updated - - -

Gonca kesin uyuyordur 🙂

Geri