Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya sadece yumurtlama deil şu herif hayırlısıyla gidip test yaptırsa cok ii olcak ona göre giderim bnde nolcagnı bilirim.zati ne yumurtlama ne adet tarihimi hesapladım zaten iice sapıttı adetlerim hesaplamam da zor
sendee haklısınn tatlımm bencee biran öncee oda test yaptırsaa iyi olurr en azındann düşünmektenn neden demektenn kurtulursunn de mi amma

Cnm sen doktora bakma bende 1.5 yil hapla hasta oldum ve inan senin gibi bir omur surck diye korktum ama mayista ameliyat oldum ismini turkcede bilmiorum yurtdisindayim ben ama pko hastasiyim ve yumurtlamiordum o yuzdende hasta olmuyordum laserle benim yumurtalarin kabugunu deldiler ufak ufak hem yumurtliyim hemde hamile kaliyim diye simdi ameliyatin ustunden 2ay gecti ve ben 2sefer kendiligimden hasta oldum..doktoruna anlat ameliyati burda cogu kadina yapilan biesey ve nerdeyse hepsi faydasini gormus..insallah buda benim vesilem olurda gelir bebegim..

kızlar eşim kendi işini yapıyodu ama ortağıyla sorunları vardı ve bugün itibariyle ortaklığı ayırdılar ve bir süre çalışmıycak sonra kendi yerini açıcak kısmetse...bende 5 ay oldu yeni işime gireli ama burayı çok sevmedim zaten 🙂 hem bu aralar bu çocuk muhabbetleri çok piskolojimi bozdu 🙁 eşim akşam bana dediki sende çık işten gel 3 ay antalya/kaş'a yerleşelim hem piskolojin düzelir gelince de başlarsın yeni işe dedi.valla ben bayıldım galiba bu fikre dünya malı dünyada kalıyo valla kendimize de zaman ayırmalıyız dimi 🙂 sizinle paylaşmak istedim sizce de iyi fikir mi ???

sağol canım bende yarın sparişi vereyim deneyim inşallah faydasını görürüm başka insanlarada umut olur ..

mevlana birşey daha soracam pko hastalığı evlenmeden önce felan varmıydı doktor galiba benden de şüphelendi ö hastalık tan ama benim evlenmeden önce adetlerşm düzenliydi evlendikten sonta tamaen bozul du

mrb kızlar bende arada bakıyorum size güzel haberler varmı diye

inşallah olur zamanı vakti gelince

bugün kasvetli bir gün sıkıcı

- - - Updated - - -

slm kısslarrr bugunn çokk rahatsızımm yaa nefes alırken çok zorlanıyomm sankii sırtımaa ölee bir vurmuşlarkii nefes alırkenn acı çekiyomm resmen 🙁

mrb uğurlubebek üşütmüş olablirmisin ceryan derler çarpmış olabilir