Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın melekler.zehracım inşaaallaaahh kötü bişey cıkmaz,psikolojik bişeydir.gerçi öylesi daha zor gibi geliyo tedavisi yok,kafadan da atamıyoruz bu psikolojiyi;( pınar kız ablan gelmio muydu sen niçi anana gidion anlamadım şimcik

Güzel dileklerin için teşekkürler garvita cım🙂İşyerinden fırsat buldukça bakıyorum buraya keşke daha önce keşfetseydim siteyi bebek özlemi ile yanan birini ancak aynı durumdakiler anlar diye düşünüyorum .öyle olmasa 8 sene boyunca insanların neden çocuğunuz yok olmuyor muu aaa doktora gittinmi senden mi kocandan mı olmuyor aşılama oldumu tüp bebek dediler mi hocaya gittin mi maydonoz buharına oturdun mu vs vs vs gibi saçma sapan sorularına maruz kalmazdım🙁o yüzden burdayım belki birilerine faydam dokunur ben yaşadım belki birilerine çare olurum da yaşamaz diye düşünüyoırum🙂yapabileceğim bir şey olursa ben buralardayım🙂

tatloşumm onunn gelmesinee 3 haftaa var daha yaa gidiyiim en azındann annemi babamı görüyümm de mii ammaa o gelincee gidemem kii benimlee duracak yaa

tatloşumm onunn gelmesinee 3 haftaa var daha yaa gidiyiim en azındann annemi babamı görüyümm de mii ammaa o gelincee gidemem kii benimlee duracak yaa
git git bi gör annenleri hasret gider.benim annecikte haziranın 20sinden snra gelcek inşallah yeni evimi görmeye🙂bu arada dayanamayıp ben giderim belki ama yumurtlama zamanımı da boş geçirmek istemiyorum eşim bi dr.a gitsin ona göre karar vercem artık

sağol canım çok teşekkür ederim evet arı dünyasını ende inceledim arayıp spariş verecem bende bugün doktortan test sonuçlarımı alacm one göre kullanayım benim galiba yumurta tembelliği varmış adetlerim sürekli gecikiyor ve adet söktürücü ie adet olabiliyorum inşallah faydaı olur .benim görümceminde eşinde hiç sperm olmadığı için 10 yıldır çocuklaı olmuyor erkelerede iyi geldiğini duydum onada spariş verecem inşallah onunda yüzü güler .

canım inşallah önemli bişey çıkmaz bende sabah kan verdim öğlen sonuçları alacam dün doktor biraz korkuttu benim bende şimdi çok korkuyorum adet olman için belki ömür boyu ilaç kullanmak zorunda kalabilirsin dedi ban bakalım test sonuçları ne diyecek

sürpriz bekleyen meleklerimiz

muamma...4 haziran
gül49... 7 haziran
sunflower...9 haziran
nisan burak...11 haziran
ayşe ramo...17 haziran
ceylan gözlü...17-21 haziran
esmerli...18 haziran
feliçya...30 haziran
zehra gökçe...30 haziran
uğurlubebek...29 haziran
mevlana...belirsiz 🙂