Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benimde bu ay bilinçli olarak korunmadık son adet günüm 17 mayıstı
ovulasyon günlerine dikkat ettik ediyoruz 14 16 18
bilmiyorum bende merkatayım eşim kan testi yap diyor çok erken belli olmaz sanırım bir arkadaşıda 3 günlük bile belli oluyormuş dedi zor işler miş ben insanların hemen hamile kaldığını düşünürdüm

psikolojim bozuldu bekle bekle hep ağlardım şimdi kendi kendime gülüyorum kimse inanmıyor ban testin negatif çıktığına şaka mı yapıyorsun niye gülerek söylüyorsun diyorlar iyice bunaldım psikiyatri se gitmem gerekiyor benim Allah herkesin yardımcsı olsun dualarım sizlerle inşllah burda güzel haberi yazmak herkese nasip olur.

amin. seninde inşallah en kısa zamanda olur

benimde bu ay bilinçli olarak korunmadık son adet günüm 17 mayıstı
ovulasyon günlerine dikkat ettik ediyoruz 14 16 18
bilmiyorum bende merkatayım eşim kan testi yap diyor çok erken belli olmaz sanırım bir arkadaşıda 3 günlük bile belli oluyormuş dedi zor işler miş ben insanların hemen hamile kaldığını düşünürdüm
kimisi hemen kalır. kimisi kalamaz. hayırlısı.

kızlarr bende ilk zamanlarr çok takıyodumm neden diyodumm ama artıkk takmıyomm yaa zaman herşeyinn ilacıı gezmeye eglenmeyee bakınn ben artıkk bu günlerimii çok ararımm diyeee şu an giyebilecemm tümm kıyafetlerii almaya çalışıyomm kendime bakım yapıomm en azındann ölee mutluu olayımm diyomm sizdee başkaa şeyleree adaptee edinn kendinizi

geçen çok düşündüm bu konuyu eşim uyuyodu. ona baktıkça içim huzur doluyo bitanem benim ya. evliliğimizi çok analiz ettim. bi boşluk varmıydı ilişkimizde. 18 ay oldu evleneli çok tartışmalarımız oldu anlaşamdığımız bi çok yön. sonra baktım 3 kardeşiz biz hepimizin huyu suyu farklı kardei kardeşe uymuyo bazen. o zaman aileleri kültürleri farklı iki insan nasıl bi arada yaşayabilir. tek cevabı var oda sevgi. her ne kadar tartışsak zaman zaman sorunlar çıksada bizim evliliğimizde sevgi var. eşimi uyurken seyrettiğimde mutlu oldum. biz birbirimize yetiyoruz. bi boşluk yok yani. bebek bizim için mutluluğumuza mutluluk eklenmiş olucak. o yüzden kendimi çok yıpratmamın bi manası yok. rabbim zaten eğer hayırlıysa elbette biz istemesek bile nasip edecektir. hepimiz için hayırlısı olsun

Geri