Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

amannnnnnnnnnn bu beklemeler adamı yoruyo be leylekler getirseydi ya bu gün istesek ertesi gün getirselerdi.tabiki şaka yaptık bebeğin karında oynayışlarını hiçbir mutluluğa değişmem onun orda olduğunu bilmek hissetmek aman allahım hemen hamile olasım geldi ya bu annelik ne güzel bi duygudur ben bi ben deliyim sanıyıodum bu sayfa beni çok mutlu ediyo burda hekes deli 🙂hiçkimse birbirinin söyledini yadırgamıyo saçma bulmuyo çünkü herkes ortak bi noktata bebekler oh be çok rahatım ha kendim gibiyim 😀

emin olki öle sevde emin ol burası tam bir aile ortamı herkez birbiri için yardımcı olmak için savaşıyorrr iki var sitemiz ya neyse konumuz bebek
oraya dönek rabbim işallah verecek işallah bebeişlerim tutunun hadi anneler beklior sizi

ikisi arasindaki farklılıkları sölermisin ve belirtiler ne zaman başliyor

bakın ne anlatcam size ben ik hamileliğimde kardeşi 9,5 yaşında anneme rüyamda ablamı gördüm elinde kan var buraya geliyo demiş gerçekten doğru düşük yaparken geldim.ikinci hamileliğimde de aynı rüyayı görmüş bunları görürken hamile olduğumdan kimsenin haberi yok.üçüncüde yeni öğrendim kimseye söylemedik kardeşimde bilmiyo bi sabah uyanmış annemin boynuna atlamış anne ablam hamile oğlu olucak adıda muhammed ali olucak demiş annem hemen bana geldi anlattı böle böle dedi ben daha bi kaç haftalık hamileyim tehlikeli haftalarımın geçmesini bekliyorum derken karnım hafiften çıktı gören sen kız doğurcan diyo bende öle hissediyorum bunun aksini bi tek kardeşim söylüyo görün bakın oğlan olcak diyo neyse 16 haftalık gittik cinsiyet öğrenmeye dr oğlan bu dedi.eşimde rüyada bi hayır vardır diye muhammed ali koydu.bunu niye anlattım size çünkü çocukların duası kabul oluyo kardeşim bana çok dua ediyodu bi gün benim için dua edrken ağladını gördüm.doğru yapmamışmıyım onun dedi ismi koymakla.çocuklardanda dua alın onların kalbi temiz.

sarı gelin naptın dr gittinmi?

ay canım inan okurken tüylerim diken diken oldu bende rüyamda hamile kadının dua ettigini görüyom ama ben ona dua et dedim dua ediyordu işallah benimde bebegim olur ewt cocukların kalbi temiz :gerv:

slm koza,çok teşekkür ederim.ben 26.5 eşim 33 e yeni girdi.adetin en erken 2. en geç 4. günü doktorun yanına gidiyosun.o anda başlıyo tedavi 8 gün gonal f vuruldu.sonra 1 tane ovitral 36 saat sonra gittik önce eşim sperm verdi yıkama için,2 saat sonra gelin dediler yıkama işlemi bitince gittik işte 5 dk sürdü.1 saat yattım döndük.sonrasında gün aşırı ilişki şansınızı arttırır dedi ama biz hiç denemeyedik eşim deniz sb çünkü yoktu.ama genede oldu.dün 1 test daha yaptırdım sonuç bhcg 600 çıktı iyi şimdilik.giderken evlilik cüzdan fotokopisi,test sonuçların,sperm testi sonucu,rahim filminide götür o kadar bilgi yetiyo.anında başlıyo tedavi.nerde oturduğunu bilmiyorum ama hastenemi ve doktorumu tavsiye ederim.acelen yoksa zeynep kamile git sıraya gir hiç para vermezsin ne ilaca ne işleme.bizim zamansızlıktan böyle özelde oldu.

Canım sağol, Antalyadayım ben. Özele gidiyorum. Antalyadaki en iyi doktor doktorum ama hep çok yoğun. Yarın adetin 5. günü, hem ben istanbuldaydım hem de doktorum yurtdışında. Bakalım yarın döncekmiş arayıp danışayım. Bana kalsa aşılama denicem hiç uğraşmıcam ya, aşılama için de kist kontrolü yapılmalı, o kısım da kaçtı sanırım bizde. Hayırlısı artık. Aslında özelde her zaman para kaygısı oluyor, bir an önce aşılama, tüp bebek, sezeryan doğum derdindeler. Ama devlete de dayanamıyorum ben. Devlet hastanesi çok kalabalı,k yoğun, pis, hiç suratına bakmıyorlar, drların da hali kalmamış. Zor kararlar.
Anladığım kadarıyla aşılamanın korkulacak bir yanı da yok. Bakalım nasip, sende neden gonal f dediğin iğneyi yaptılar, neden serophene yetmedi. Şİmdi Serophene ben de 4 yumurta oluşturuyor gonal f ile ne kadar oluyor, o daha uyarıcı etkili bişi diye biliyorum, Ah papatya gül, allah yüzüne gülmüş benim de gülse tez zamanda, benim eşimde 33 yaşında ama ben 33 yaşımdayım. Bir an önce olsa düzenime baksam diyorum. Sapol bilgiler için tekrar, öpüyorum.