Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Papatya gül, 2 yıldır mı uğraşıyorsun sen. offf.. Napalım nasibimiz. Hiç sperm de olmayabilirdi, hiç yumurtada, çocuğu olmuyor diye ya da geç oluyor diyekimseye bişi olmaz. Ben de çok istiyorum çocuk, böyle sürünüp durmak canımı da sıkıyor ama napalım nasip. Kocalarımızın da morallerini çok bozmadan, durumu düzeltcez. Şİmdi yazını okuyunca iyice aşılamay akarar verdim. Oluyorsa olsun artık. Benima rkadaşlarım da var. denedikleri gece hamile kaldılar. Nasip artık, napalım. Şimdi hormon testine gidicem doktoru arayayım aşımala muhabbetini sorayım, her şeyde bir hayır vardır canım, haberdar et durumlardan beni de..

selam kızlar duaların beni çok duygusallaştırdı canım rabbim sanada 2. yi nasip etsin.çoook güzel yazmışsın canım yaaa

kızlarrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm az önce yaptım test olumlu çıktıııı 🙂))))))))))))))
tebrik ederim canım senin adına sevindim

olur be ya inşallah moralller yüzde 200 olsun kızlar.dualarım öncelikle sizlerle

Papatya gül çok sevindim bana da umut oldun. Bu arada hormon testlerimi de de yaptım, sıkıntı çıkmadı. sen bana aşılama sürecini anlatsana, benim doktorum yurtdışında imiş gerçi ya, bu ay olur mu bilmiyorum ama bu arada yaşlarınız kaç eşinle senin. Ben de benim aşılama da tutanacağına nedense çok inanıyorum. Hayırlısı, tekrar çok çok tebrik ediyorum

işallah gevezem işallah rabbim bizim için oldicek ha bugün ha yarın ay bende hecanlandım yaa aynı zamanlarda dogum yapacaz ayyy işallah rabbim bize tattırr yaaa benimde ilişki sırasında sag tarafım agrıyor bakalım hadi hayırlısı

canım arkadaşım allah razı olsun dualrın için işallah olurr rabbim bizlerede nasip eder işallah hepinize cok tşkler yanımızda olduklarını ziçin bi nebzede olsa sizlerle sölediklerinizle teselli buluyoruzzz allah razı olsun cümlenizden olur işallah moralleri yüksek tutup bir birimize dualar edelim