Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya canım biraz dik gibiler ordada ağrı var.kasık ağrısı hafif anlayamadım yani
bak canım eğer göğüslerin adet olurkende şişip sancı yapmıyorlarsa şayet hamile olabilirsin,bak benimkilere dokumanıyordum bile öyle bir sancı vardı vede dolgunlaşmışlardı,vede ateşim çok yükselmişti bunu dereyle ölçmene gerek yok kendinde hissedebilirsin zaten,ve kramplar vede sık idarar eğer bu saydıklarım mevcutsa gözün aydın sende hamileler katogorisinde yerini almalısın😀

Amann duygucuğum ne diyorsun öyle:shootout:Tamam bebek istedik doğru şükürler olsun rabbimde fazla uğraştırmadı nasip etti çok şükür ama ikisine birden bakabileceğimi snamıyorum birde kayınvaldem ve ailem samsunadalarayrıca yaşlılarda bu konuda bana yardımcı olucak kimsede yok Allahım sağlıklı sıhatteli verin 1 tane olsun şimdileik 2.sine sonradan bakarız,ama bu arada erken döllenmiş olamazmı duygu yaa kafamı karıştırdın şimdi😕 bide korktum ne yalan söylim,ama hatırlarsan ben adetim biter bitmez ilişkiye girmiştim ve 2,3 gün arası göğüslerim şişmişti o zaman döllenmiş olamazmı?
tabiki döllenmiş olur ayrıca sperm vücutta 72 saat canlı kalabiliyo seninkinin üzerinden kaç 72 saat geçti dediğim gibi değerin yanlış hatırlamıyosam 146 idi galiba bana çok yüksek geldi ve çoğul gebelikten şüpelendim hakkında hayırlısı olsun canım rabbim gönlüne göre versin

ama ama ben geldim kimseler yok çok şükür anca rahata erdim kızlar sınavları bitirdim ama iki hafta sonra tekrar nesse cnaım daha iki haftaya var kızlar benimde 2 günüm kaldı inş hayırlı bi şekilde hamiş olurum tabi en mühmi hayırlı ve sağlıklı bi şekilde olması.bekliyoz bakalım yaaa hiç biriniz yoksunuz ben ösledim muhabbet etmeyii konulşarı okudum sevinç naz sende inş hamilesindir canım belirtiler onu gösteriyo 🙂

nurcanim ben cikiyorum ise gidicem senin icin dua edicem canim insallah hamissindir sinavlarindada basarilar canim insallah emegin karsiligini alirsin sanirim kapaliydin bende kapaliyim esim 2 defa hacca gitti canim sende dua etbana ben isten gelinci acarim pc yi sende elin bosalinca gel ara sira vakit buldukca ozletme kendini canim ya.

hazalcım canım benim hayırlısı böyleymiş tatlım bidaha ki aya kısmet olur inş.hepimiz için bu böyle cnmı ya oladı devam ne vakit nasipse o vakit olcak Allahın izniyle canım sakın sıkma canını olurmu

hazalcım canım benim hayırlısı böyleymiş tatlım bidaha ki aya kısmet olur inş.hepimiz için bu böyle cnmı ya oladı devam ne vakit nasipse o vakit olcak Allahın izniyle canım sakın sıkma canını olurmu
tsk canim ya destegin icin insallah senden guzel haber gelirde sana sevinirim bu ay sen hamis ol obur ay ben canim ay canim ya senin su sinavlarda bitte bi artik ozletiyosun kendini.

kizlar bu arada esimin bi eline keci boynozu pekmezi diyer elinede keci boynozunu verdim benim reglim bitesiye sen besle kendini dedim bide vitamin aldim bi ona bi kendime yazik agzini kivirarak iciyor pekmezi birazda ben ictim tuaf bir tadi var vallahi

tsk canim ya destegin icin insallah senden guzel haber gelirde sana sevinirim bu ay sen hamis ol obur ay ben canim ay canim ya senin su sinavlarda bitte bi artik ozletiyosun kendini.
he yaa sorma ama bitcek inş.ayy gün geçmiyo sanki yaw.ama çok takmıyorum sadece sonucu öğrenmek istiyo insan okadar yoksa hayırlısı yani.eğer değildsemde regl derecemi öğrnmiş olucam

he yaa sorma ama bitcek inş.ayy gün geçmiyo sanki yaw.ama çok takmıyorum sadece sonucu öğrenmek istiyo insan okadar yoksa hayırlısı yani.eğer değildsemde regl derecemi öğrnmiş olucam
evet canim regli dereceni ogrenmekte guzel eger yoksa bidanki regline tecrube edinmis olursun insallahta vardir cunku zannetmiyorum okadar yuksek atesle regli olacagini insallah vardir canim.

Geri