Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar ben artık o incir kürüne başlarım dimi sorun olmaz adet başladıgı gün yazıyordu bakalım adet olurum inşallah hiç korunmadım ama korkuyorumda bu ay olayım yaaa antibiyotik aldım gerci soyledim dr ama tamam hamile bile olsan sorun olmaz dedi

lara sen nasıl oldun karar salı günümü bitanem ameliyat vardı dimi seninde
Evet canim,sali günü randevum var Dr da.Tüp bebek merkezindeki Dr benim jinekolguma mektup gönderecekti.Bu ameliyati tavsiye ettigini yazacakti.Önümüzdeki haftalarda burada okullar tatil.O ara hastaneden yer denk gelse cok iyi olacak.
Evet,dogru söylüyorsun.Insanin ailesi gibisi olmuyor.Herseyine kosuyorlar.Sagolsunlar,Allah baslarimizdan eksik etmesin canim...

canım öyle dediğne göre vardır doktorun bir bildiği inşallah bi sorun yaşamazsın
hadi bakalım artık operasyonuda atlattığa göre geriye tek bir hedef kalıyor inşallah tez vakitte kavuşursun meleğine güzelim

allah yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım herşey hayırlısıyla yolunda gitsin inşallah sen bile anlamadan cabucak olsun işin hayırlısıyla

ayyy istiyen herkeze versin rabim ne güzel dedin cok etkilendim şimdi cok istiyorum cocugum olsun diye cok sağol arkadaşım hepimize inşallah