Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydıınnn kızlarr ne kaynatıyonuz bakiim....şehnazıma çook üzüldüm artık önümüzdeki ay inşallahh..izgilim nasılsın bakalım..ya sende belirti başladımı..yoksa ben paranoyamı oldum..dilaram mercimeğimizin annesi nasıllarmış bakiimmm..eminegelin sen nasılsın canım..

günaydıınnn kızlarr ne kaynatıyonuz bakiim....şehnazıma çook üzüldüm artık önümüzdeki ay inşallahh..izgilim nasılsın bakalım..ya sende belirti başladımı..yoksa ben paranoyamı oldum..dilaram mercimeğimizin annesi nasıllarmış bakiimmm..eminegelin sen nasılsın canım..
yok bacım nedense bu ay içimde hiç umut yok o yüzden canım hiç heyecan yapmak istemiyor belirtide yok amaaaaaan bacım yarı yada öbür gün soğan kürünede başlıcam bu dafa erken başlıcam arkasından hemen incir kürü bu ay uygulucam dedim ama incir kürünü pek düzenli uygulayamadım işin açıkçası pek içemedim tadı hoşuma gitmedi...bende ne garip insanım soğanın suyunu bi dikişte içiyorum inciri içemiyorum:laugh:

evettt canim yaa,,, ayyy aklima geldikce heycanlaniyorum yaaa.. ama bende en kücük belirti bile yok :-( , gecen ay pek üzülmemistim ama bu ay olmassa baya üzülcem.
sen ne hissediyorsun??
al bendende o kadar bacım bendede tek belirti yok sivilcelerin ardından şimdide ufak ufak regl ağrılarım başladı sanki amaaaaaaaaaaaan biz niye üzülcekmişiz asıl hala gelmekte direnen meleklerimiz üzülsün...bizim gibi gül gibi lokum gibi anneleri kaçırıyorlar...burdan meleğime sesleniyorum geleceksen gel artık yoksa gider kendime başka melek bulurum onu severim:piha:

Canim iyiyim, calisiyorum diycem ama, burayi birakip calisamiyorum :laugh:, sen neler yapiyorsun

al bendende o kadar bacım bendede tek belirti yok sivilcelerin ardından şimdide ufak ufak regl ağrılarım başladı sanki amaaaaaaaaaaaan biz niye üzülcekmişiz asıl hala gelmekte direnen meleklerimiz üzülsün...bizim gibi gül gibi lokum gibi anneleri kaçırıyorlar...burdan meleğime sesleniyorum geleceksen gel artık yoksa gider kendime başka melek bulurum onu severim:piha:

ayyy bebeye $antajmi yapiyosun:laugh: ya gel ya ben baskasini bulurum.... iyi bi yöntem bende $unu denemeyi dü$ünüyorum : Gelemezki gelemezki:piha:

günaydin Online Melekler :)

günaydin fistigim beniiim

yok canım benim çalışmıyorum evdeyim ben...nasıl olsun gün sayıyoruz işte haftaya yarın günüm bakalım hayırlısı artık

evet az kalmis valla seninde... Insallah hepiciginizde bebis vardirrr

iyiyiz teyzesii. sükür valla. 1 Nisan da yine gedecem doktora bakalim. insallah o zaman bebis te görünür ve kalp atisi da duyulurr...

yok bacım nedense bu ay içimde hiç umut yok o yüzden canım hiç heyecan yapmak istemiyor belirtide yok amaaaaaan bacım yarı yada öbür gün soğan kürünede başlıcam bu dafa erken başlıcam arkasından hemen incir kürü bu ay uygulucam dedim ama incir kürünü pek düzenli uygulayamadım işin açıkçası pek içemedim tadı hoşuma gitmedi...bende ne garip insanım soğanın suyunu bi dikişte içiyorum inciri içemiyorum:laugh:

öyle deme tatlim yaaa, niye umudun yoook. Vardir bebis insallah… iyi düsünelim iyi olsun. heee kiii sogan kürünü iciyorsun incir kürünü icemiyorsun… allah allahh
:laugh: :laugh: :laugh:

Geri