Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım dıkkat bak benımde dişim ağrıdı senın dedıgın gıbı geberdim valla ,ama hamıleymısın farkettim son anda ama ilaçta kullandım acaba bişey olurmu kızlar yaaaa sizce parol agrı kesıcı kullandım hergun bıde hamılellerın kullanabılcegı bı ılaç ,bılmıyorum ya yınede zararlı ılaç,sende hamiş olma ıhtımalın varsa sakın ılac kullanma canım ,ben dşim ağrıyo dedıgımde kuzunım bebk dusunuyomusun bende hamıle olma aşamasında diş problemım cıktı sende dıkkat et demıstı bana,sende dıkkat et bence canım ya[/QUOTE
canım sen nasıl kurtulmuştum 20 lik dişti dimi seninde benim 20 lik diş etlere dayanıyo diş etim ağrıyo ama cok fena apse olayı var heralde yüzüm şiş gibi çok ağrı yapıyo eşimede ulaşamadım ne yapcam bilmiyorum benim senenin belirli aylarında çıkıyo bu ağrı boğazıma falanda vuruyo ama diş sağlam çürük diil

canım bak benımde öle oldu dikkat et,yüzüm şişmişti apseden,hamılelıkte patlak veriyomuş,bendede oldu kuzenımdede olmus,ben hamıle olmadıgım halde doktora hamıle olma durumum var ılaçları ona gore yazarmısınız dedım ve tedbirli oldum,senı cok ıyı anlıyorum gecelerı ınleyarek uyudum,günlerce ağladım,ama dıkkat et sende patlak vermış olabılır erken donem hamılelıgınde,kendını rıske atma ve bı doktora gıt ,ama dişşini cektırme sakın canım ,riskleri var benım doktorum aile doktorumuz özel,kesınlıkle dedı riske alamam dedı,bende kabul edıyorum düşerse düşşün ben bole yapamam dedım ölecem dedı,ılac verdı gectı ama canım yaaaaa

]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
duygum_06.................15 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
FATOSSS................. 8-10 Ağustos

:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

Geri