Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

desen bacım hoşgeldin...nerelerdesin sen bakiiiim önceden sabah forumu açtığımda sen burda oluyordun ne bu iş yoğunluğu kıssssss 🙂

oyyyyy bacım hoşgeldin sanada günaydın inşallah patronunun çok önemli bi işi çıkarda akşama kadar gelmez sende rahat rahat takılırsın bizimle (nasıl dua ama):laugh:

canim dua iyimis :laugh:, ama adam basimdan ayrilmiyor, gitse bile ba$ima bi sürü i$ birakiyor... ama haftaya Tatile gidiyor, acisini ozaman cikarcam 🙂

bakiyorum ben yokken burasi kaynami$... oh oh ben calisim, siz sohbet edin 🙂

Slm ben geldim.. bayadir giremiyordum ozledim sizleri..

Yns_Ysmn ve Ayselalper tebrik ederim canlarim Allah saglikli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin insallah.. darisida bekleyenlere olsun..

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım

Hosgeldin caniiim

canim benim ben bundan 11 sene önce ilk kullandigim ayda hemen kizima hamis kalmistim. 2006 dan beri ikinci cocugu istiyoruz yine 4 kez hamis kalmistim Klomen üzerine ama düsük oluyordu o baska tabii… yani ümidini yitirme canim. Rabbim insallah tez zamanda sanada ver herkeze de verir...

Slm ben geldim.. bayadir giremiyordum ozledim sizleri..

Yns_Ysmn ve Ayselalper tebrik ederim canlarim Allah saglikli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin insallah.. darisida bekleyenlere olsun..

amiiiinnnn

Slm canim iyiyim cok sukur siz nasilsiniz minik mercimekle? annesini uzmuyor dimi.. yesin onu teyzesi hihi 🙂

Bende beklemedeyim canim ama umudum yok gibi..

umudum yok deme tatlim yaaaa insallah olacakkkk. ya benimkinden su an bir problem yok. dün doktora gittim. kese yi gördük ama daha tabi bebek yoktu... önümüzdeki hafta dedi hem bebek görünür hemde kalp atislari duyulurmus... insallah öyle olur