Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kizlarr...
benim yine bekleme zamanim basladi.... 02.04..... offf bu beklemek cok zor oluyor ya...
ama icimden bi ses hamile deyilsin diyo :-((
Allahim tüm anne olmak isteyenlere Saglikli bebekler nazip etsin insallahhhh.

canım benim senin daha gününe 5 gün yokmuydu?... belkide yerleşme kanamasıdır
Yok canim yaa,sanmiyorum.Yerlesme kanamasi az birsey olurdu herhalde,ben basbaya adet oldum.Benim adetlerim cok düzensiz oluyor,ben listeye mümkün olan son tarihi vermistim.Gerci bu ayki kadar erkende hic olmazdi ama yinede adet oldugundan eminim.Yikildim yine...Neti acar acmaz bir arkadasimin hamilelik haberiyle karsilastim.Bu biraz moralimi düzeltti neyseki.O da bu ay cok ümitsizdi.Hatta bu yüzden bir süre buralara ugramiyacakti.Sen ne yapiyorsun,canimin ici?

Merhaba kızlar! Benim bir düşüncem vardı mart ayında gebe sayısı çok olacak galiba demiştim (bir ay çok bir ay az oluyor gibi gelmişti) şimdiden dört oldu yok mu arttıran🙂

Yok canim yaa,sanmiyorum.Yerlesme kanamasi az birsey olurdu herhalde,ben basbaya adet oldum.Benim adetlerim cok düzensiz oluyor,ben listeye mümkün olan son tarihi vermistim.Gerci bu ayki kadar erkende hic olmazdi ama yinede adet oldugundan eminim.Yikildim yine...Neti acar acmaz bir arkadasimin hamilelik haberiyle karsilastim.Bu biraz moralimi düzeltti neyseki.O da bu ay cok ümitsizdi.Hatta bu yüzden bir süre buralara ugramiyacakti.Sen ne yapiyorsun,canimin ici?
kısss nasıl olsun aynı tas aynı hamam değişen birşey yok...evde olunca pekte bi alternatifte yok hava çok güzel burada balkonu yıkıyacağım camlar silinecek temizlik yapayım diyorum ama lojman 1 artı 1 olunca hemencik bitiyo anlıyacağın tamda böyle temizlik yaparken kendimden geçiyorum bide bakmışım bitmiş🙂 balkonum bile küçük ama yinede yıkayıp paklamadan olmuyo

selam kizlarr...
benim yine bekleme zamanim basladi.... 02.04..... offf bu beklemek cok zor oluyor ya...
ama icimden bi ses hamile deyilsin diyo :-((
Allahim tüm anne olmak isteyenlere Saglikli bebekler nazip etsin insallahhhh.
bacım sen nerelerdesin yaaaaa... seninle günümüz aynı bakalım neler olacak
hakkımızda hayırlı ne ise o olsun

desen nasılsın gülüm işler yoğun galiba bi bakıyorum varsın bi bakıyorum yoksun
kolay gelsin canım benim...

iyi valla bir yaramazlık yok çok şükür , açamıyorum fazla bizim buralar karışık , işten çıkarmalar filan olacak diyorlar.
Ara ara bakıyorum işte.

selam kızlar..
ayselalper ve yns-ysmn tebrikler arkadaşlar.. şubat ayının en çalışkan arkadaşları birer birer hamile ne güsellll🙂

canım ,kuzum , bi denem nasılsınnnn , allah biliyor ya senden haber alayım diye merakla bekliyorum Şehnazımm , inşaallah güzel haberler verirsin bize.

Geri