Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Önce usül ve füru meselesini bilmek gerekir.
Usül, ana-baba, bunların ana-baba, dede ve ebeleridir. [Ebe, burada ananın anası veya babanın anası, yani büyükanne, nine demektir.]
Füru ise, evlatlar, bunların çocukları ve torunlarıdır.
İlmihallerdeki (Hala ve teyze ile evlenilmez) ifadesinden, ana-babanın da, hala ve teyzesiyle evlenilemiyeceği anlaşılır. Çünkü bir kadına, erkek ve kız kardeşlerinin oğulları ve bunların erkek torunları mahremdir. [Mahrem demek, evlenmesi haram demektir. Mesela annemiz, bacımız. halamız, teyzemiz bize mahremdir.]
Erkeğe de, erkek ve kız kardeşlerinin kızları ve bunların kız torunları mahremdir. Baba, halanın erkek kardeşidir. Halamıza, babamızın oğulları ve erkek torunları mahremdir. Teyzemize de annemizin oğulları ve erkek torunları mahremdir.

gittim oda onayladı haram olduğunu cahilliyet döneminde yapılmış dedi olan olmuş dedi bide türkçe kuran aldım oda gösterdi nisa suresi değildi yanlız işte böyle cahillik döneminde bizi beşik kertmişler şimdi bizde çekiyoz biz yapmadık biz çekiyoz bune ya şimdi yaşa o kocayla haram olduğunu bile ble netçem valla bilmiyom kendimi öldüresim var da oda haram hemen cehhenneme gidiyom onuda yapamam of of offfffffffffffffffffffffffff

herkese selam..
günüm yaklaştıkça heyecandan manyaklaştım kızlar🙂
aslında biliyorum hamile değilim çok yüksek olasılıkla ama yine de aşırı heyecanlandım..
bir an evvel regl olup kurtulsam tam süper olacak🙂