Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlar nasılsınız bende dün dayanamayıp idr.testi yaptım ama negatifti yarın yada 9unda bekliyorum bakalım ne olacak ama negatif çıktı kesin yoktur değilmi kızlar
canim ya kandaki test bile bu kadar dusunduruyorsa insani idrardakine hic guvenme derim insallah hamissindir ama ben haddimi bildim artik reglimi 1 hafta gecmeden hic tetst etmiycem bekliycem anasini satiyim ne olcak heyacanla beklemek daha guzel bune boyle birden kuru duvar gibi yikildim.

canım rüyan çok güzel , ikiz erkek bebeklerin olacak işallah,arkadaslar rüya görmek gercekten uyarı bakın ben ruya gordum olmayacagını dusunurken kesın hamılesın dedıler ,ben ınanmamıstım ve ruyam cıktı.suan hastaneye gıtmem lazım kontrol ıcın eger bıde ıkızım olursa ruyam kesın cıkmıs olacak,hatırlarsanız dıger sayfalardan yorumlayan kişi bır kız,bir erkek bebeğin olacak demişti bana bakalım,hamıleleğim cıktı oda cıkarsa yandımmmmm
iki cocuk kolaymı yaaaa
selzehcim senin rüya yorumunda ikiz erkek bebeklerın olacak,yumurta kısmettir ve evli kadın için çoçuk tur,sen ıkı yumurta gördüğün için iki erkek çoçuk yaniiiii oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy:amigo:

selam kızlar nasılsınız bende dün dayanamayıp idr.testi yaptım ama negatifti yarın yada 9unda bekliyorum bakalım ne olacak ama negatif çıktı kesin yoktur değilmi kızlar
canım ıdrar testınde 1 günde bıle cok şey değişiyor sakın üzülme reglınde 1 hafta geçmesi gerekiyor kesın sonuc alabılmen ıcın,ben ole yaptım canım

kız bebekler ıkızmı haber ver beklıyorum benım rüyamı yorumladıgın için sagol ınsallah dedgıgın gıbı çıkar bu ay hamıle olabılırım dedım ama olmadı sımdı reglm bakalım bıtınce baslıcaz çalışmalara ınsallah önümüzdekı aya kısmet