Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

valla seni görünce ben ümitsizliğe kapıldım, biz spermler kaliteli olsun diye çok sık çalışma yapmadık, en fazla gün aşırı.neyse ben çıkıyorum cnm, nasip ...

kızlar benim eşimdede hareket ve sperm yapısında biraz problem vardı. 3 ya keçiboynuzu kürü denedik çok şükür 3. ayın sonunda hamişim . yalnız keçiboynuzunu sadece katı tüketmeyin . asıl faydası kür şeklinde olanı . o da şu şekilde yapılıyo .
1 lt suya 6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırıp atıyosunuz . ve sonra kaynamaya bırakın . kaynamaya başladıktan itibaren 3 dk kaynatın. sonra saat kurun (ben öyle yaptım unutmamak için) 25 dk sonra sadece suyunu 2 bardağa süzün . ilk 1 hafta sabah 1 bardak akşam 1 bardak içilecek . yada ilk 15 gün yapabilirsiniz . ama hergün taze hazırlancak . ve mümkünse ılık veya soğuk içirin eşlerinize tadı daha içilebilir ouyo ozaman
ilk 15 günlük zamndan sonra sadece gece yatmadan önce 1 bardak içirin .kaln 1 bardağıda ertesi akşam içirin sonra tekrar hazırlayın .ama hiç aksatmayın . kesinlikle faydasını görürsnüz Allahın izniyle

bende bugün keçi boynuzu aldım ama bakalım eşim yiyecekmı tadına baktımda o kadar da kötü degıl denıcem bu ay nasılsa zararı yok faydası var canlarım önümüzdekı ay olcakmı bakalım bebiş

selam kızlar nasılsınız bende dün dayanamayıp idr.testi yaptım ama negatifti yarın yada 9unda bekliyorum bakalım ne olacak ama negatif çıktı kesin yoktur değilmi kızlar

Geri