Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Benim mesai bitiyo size iyi akşamlar kızlar... Kendimi iyi hissetmiyorum gidip biraz dinmeneyim evde ilaç da varmı bilmem bakayım bir, olmazsa bi dr yolu gözüküyor gibi, hadi öptüm kendinize iyi bakın şekerler

Vallaha mı o kadar geç olabilir mi yaaaa, 26 sında adet olucam zaten... neyse bi deneyim olmazsa akşam..

bekle gülüm bekle bizden sıra zor gelir biraz sen daha çok beklersinnn :laugh:

kz inş canımm benim senin kalbini yerim benn güzel kalpli arkadaşım benimm

inş canım malesef yapıcak bişi olmuyo ama ben kendimi topladım çok şükür hiçö bir şey için ömrünü harcamaya değmiyo giden günler ggeri gelmiyo bak ben 2 senemi geride bıraktım vede okadar .çok ağladım ki sonra ne geçti elime sende beni örnek al ömrünü mutlu olarak geçir rabbine güven bizim şer dediğimiz şeylerde bizim için hayır vardır canım çok swaol iyi dileklerin içinnn inş hepimiz muradımıza ereriz

Vallaha mı o kadar geç olabilir mi yaaaa, 26 sında adet olucam zaten... neyse bi deneyim olmazsa akşam..
güzel kardeşim geç ovulasyon olabilir de onunla beraber regl olma periyodu da uzar..yani 28 günde bir regl olan birisinde reglisinin 23. gününde ovularsyon olamaz yazgülünün regl periyodu 35-36 gün o o yüzden 22. 23. günde ovule olabilir..sen olmazsın..

kz okadar espiriyi nereye sakladın yap bacım yap senin espirini yerim benn

kız sen aç olduğumn için tatlı geldi o kuş sana heralde bacmm

sen öğren de tatlı cadımdan ona göre kullan gülümya bişeyi beceremedinn yaniiii😛iha:😛iha:

Benim mesai bitiyo size iyi akşamlar kızlar... Kendimi iyi hissetmiyorum gidip biraz dinmeneyim evde ilaç da varmı bilmem bakayım bir, olmazsa bi dr yolu gözüküyor gibi, hadi öptüm kendinize iyi bakın şekerler

Gecmis olsun canim iyice dinlen sen.. olmazsa doktora git yarin.. opuyorum seni

valla benim gibi olunca olabiliyor ama seninkidemi boyle bilemem tatlim.. bende birakmistim test yapmayi jinekologa gittigimde yumurtanin 19 mm oldugunu gorduk sonra o gun tekrar dijital testlerden yaptim ve o gun, yani 23. gun positif cikti..

Beklerim ben bacim siz acele etmeyin guzel guzel girin cikin depresyona hehe 🙂

bende seni yerim kizzzz citir citir hemde

Dogru soyluyorsun tatlim.. insan hayatinda 1 gunun bile o kadar cok degeri var ki.. sonucta Rabbim bize nefes almayi nasip ettigi surece bizlerde umut etmeye devam etmek zorundayiz..

Hah evet bende soracaktim her zaman duzenli mi oluyorsun diye.. benimki belli olmuyor cunku o yuzden..

dikkat edersen 22. 23. ovulasyon ama regl periyodu 35-36 gün yani yine son regl tarihinden 14 gün önce ovulasyon ok mi anlaştık mı??

Prof. doktor Sehnaz acikladi durumu helal kiz sana hehe 🙂

Sakladim iste bi taraflarima
ha 🙂 ara ara cikartiyorum 😛

yok kiz bildircindi galiba pek taze pek tatliymis hahah 🙂

sorma kiz burdada cikti beceriksizligim ortaya 😛 Sende caktirmasan olun mu antik gulum benim 😛

canım benim yaa çok geçmiş olsunn talımm dinlen iyileş bende dr gitmen en iyisi nezamna yumutladığın öremen içinn inş güzel haberlerle gel bidahaki sefere