Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bitanem benim kiyamam ben sana bazen hepimizde oluyor boyle gunler.. hic birseyden zevk alamama durumu lutfen kendini rahatlatmaya bak ve herseyin tadini cikar tamam mi?

bunun herhangi bir seyin belirtisi olup olmadigini bilemiycem ki tatlim.. bekleyip gorecegiz..

canım benim yaaa kıyamam sana gerçekten aynen bende öyleyimm depresyona girdim iyicene kafamızı dağıtmamız lazım bizim gerçekten bu gidiş bize iyi gelmez bir boşverebilsek hayatı neolur kendini mutlu etmeye çaliş budünya üzüntüyle geçmiyokii yanıdayız talım benimmm

Slm ne egzersizi bunlar, panik atak mı yoksa..

bılmıyorum canım ama hayatımda bı degıısklık olmalı benım nebıleyım benım kafamı dagıatack bısey olmalı cok takıyorum herseyı ve en kotu tarafım da bu herseyden cabuk sıkılıyorum.......tamam canım deneyecegım söz.....
sızı goremesemde tanımasamda cok sevıyorum hayatımda yaptıgım en dogru seymıs buraya uye olmak her gırdıgımde bunu anlıyorum.....hoscakalın cıkmam gerekkk....gorusuruz kızlarrrrr

aloo alooo noluyo burrrdaa depresyona girmek falan yok karismam.. hem siz depresyona girerseniz ben napcam? bende gireyim mi?