Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

tatlı cadım sana da merhaba görmedim canım seni kusura bakma..
ben daha iyiyim şu nefes ekzersizleri gerçekten işe yarıyo galiba..bugün şiddetli bir atak başlangıcını kendi kendime atlatabildim..atlatamıcam sandım ama 5-6 nefesten sonra hafifledi..çok mutluyum başarıyorum galiba🙂 sen nasılsın
ıyıyım canım.... bende senın adına sevındım.....sımdı okudum tatlım cevap vereyım dedım....

Canim benim bi denemekte fayda var.. bi bak istersen bence vardir.. kiz yoksa ben sana gonderirim nolcak
canımsın sağolasın herhalde bulurum bak selzehin dediği yere bakıyorum şimdi..yerim seni

yaaa sorma tatlımm bende depresyondayımm buaralar ama geçer gülüm ya kıyamam iyi ol lütfenn üzme hiç bişi için kendinievini çok özlersin çünkü seviyosun evde olmayı bizde biliyoruz küsmediğini canım benimm

kız senin elinden kim kurtulabilir tabiki başarıcaksın aksini düşünmüyorum ben senin adına senin kadar güçlü karakterli mükemmel bir kadının başaramıyacağı hiç bişey yok yeterki sen kendine güven ben sana çok güveniyorumm canım dualarım seninle rabbim yardımcın olsunn seni çokkkk seviyormm
ben de seni çok seviyorum tatlı kuşum..inşallah dediğin gibi olur ayşegülüm..ben de çok sevindim..

selam canım benimn nasılsın daha iyisin diyömi kötü düşünceleri kafandan attın dimi canımm

oyyy oyyy büyüsün büyüysün canım benim yerim ben onuuuuuuu

heheh sorma 🙂 gidiyom geliyom tatli cadim hala kusuyorda kusuyor hehe 🙂

Olsun yerim onun kusmesini ben 🙂

Ay masallah masallah Allah nazarlardan saklasin sizi bitanem..

Hahah herhalde bunun kuslari var hemencecik kulagina fisildiyorlar adi gecince 😛

Bende sizleri ozledim canim ama iste isler yogun olunca firsat bulamiyorsun 🙁 aksamlarida evde yorgunluktan kendimi yataga atiyorum hemen 🙂

Evet canim hayirlisi ne ise o olsun hakkimizda.. Artik bir diger hedefimde kilo vermek senin anlayacagin.. o yuzden herseyi oluruna biraktim..

Canim neden bulamiyorsun ki? clearblue olmasi lazim mutlaka ya.. Digerleri benimde kafami karistirdi cok.. zaten hergun 2 cizgi cikiyor.. birde ayni renk mi veya daha koyumu ona dikkat etmek lazimmis.. bende biraktim onlari en sonunda..

Sende mutlaka bulmayi calis onlardan bence

küsermi hiç naz yapıyo kardeşlerinee fıstık o fıstıkk 😛iha:

iyiyim iyiyim kendi kendime panik savdım çok mutluyum..bi de bebiş geldiyse daha mutlu olucam..günüm yaklaşıyo ayşegülüm..

ya sipariş ettim parasını ödedim gönderiyoruz dediler sonra da yok deyip parayı iade ettiler anlamadım gitti nerden bulucam ya..preseedi almanyadan getirttirdimdi..buna da mı baksam e-bay da var mıdır acep?? hı?? bilen var mı??

inşallahhhhhhhhhhhhhh meleğim benim gelmişdr bebeişin kızz bende canım sen mutlu olursan bende çok mutlu olurum biliyosunn daha iyi olucaksın inşş ama hiç şaşırmadım başarıcaksın zaten ben inaniyorumm sana güzelimm

Ay canim gercekten cok sevindim senin adina insallah hep dahada iyiye gider ve tumden atlatirsin.. Seninle gurur duyuyorum!!

Dilaram insallah guzel cikacak sonuclarin meraklanma gonlunu ferah tut olur mu.. dualarimiz seninle

Slm fistik hosgeldin.. nasilsin?

Evet ya duygulandim.. ay pekte bi duygusalim bu aralar hamilemiyim neyim hehehe 🙂 Saka tabide 🙂 insallah oyledir..

bende sana bayiliyommmm canimin ici..

Amin bitanem.. insallah hep beraber yaza hamis olarak gireriz..

Evet guzelim yumurtladim galiba 🙂 yani testler oyle soyledi insallah tutmustur..

inşallah hamişsindir kzzz bayram havasıyla kutlama yaparızzz

Ay canim gercekten cok sevindim senin adina insallah hep dahada iyiye gider ve tumden atlatirsin.. Seninle gurur duyuyorum!!

Dilaram insallah guzel cikacak sonuclarin meraklanma gonlunu ferah tut olur mu.. dualarimiz seninle

Slm fistik hosgeldin.. nasilsin?

Evet ya duygulandim.. ay pekte bi duygusalim bu aralar hamilemiyim neyim hehehe 🙂 Saka tabide 🙂 insallah oyledir..

bende sana bayiliyommmm canimin ici..

Amin bitanem.. insallah hep beraber yaza hamis olarak gireriz..

Evet guzelim yumurtladim galiba 🙂 yani testler oyle soyledi insallah tutmustur..

Allah razi olsun tatlim benim...
Hadi ben cikiyorum Kizlar sonra görüsürüzzz gelirim yineee

selam fistikkk..senden ne haber??? benden iyilik cok sükür

sagol gülümmm benim cok sükürr valla insallah pazartesi doktor kötü birsey demez

Hosgeldinnnn baliiiimmmmm, nasilsin bakimmm??? Hava bugünde güzelmi???valla bugün bizdede günlük güneslik... ama cikamiyoru disariii... herüüf yasakladiii 🙂))

amannn ın çok sevindim iyi olmana inş hep iyi olda meleğini kucağına al sağlıcakla bitanemm

küsermi hiç naz yapıyo kardeşlerinee fıstık o fıstıkk 😛iha:

inşallahhhhhhhhhhhhhh meleğim benim gelmişdr bebeişin kızz bende canım sen mutlu olursan bende çok mutlu olurum biliyosunn daha iyi olucaksın inşş ama hiç şaşırmadım başarıcaksın zaten ben inaniyorumm sana güzelimm

inşallah hamişsindir kzzz bayram havasıyla kutlama yaparızzz

Insallah bitanem... ama oyleyse arkamdan hemencecik sizide isterim canlarim

Geri