Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım özür..çeviri yapıyodum o esnada ne kadar vakit geçti anlamadım..tabiii atılmışım🙂 sana da iyi akşamlar..öpüyorum seni..

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
yns_ysmn ................. 14 Mart

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
sabırsızım ................. 22 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
izgil85 .......................... 2 Nisan
eminegelin.................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
gül melek.........................4-6 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
Elifim ......................... 6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................ 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ................................ ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak ................................ 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ............................. 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza .................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam .............................. 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ............................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ......................... 4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ......................... 11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
yns_ysmn ................. 14 Mart

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
sabırsızım ................. 22 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
duygum_06................. 2 Nisan
izgil85 .......................... 2 Nisan
eminegelin.................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
gül melek.........................4-6 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
Elifim ......................... 6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................ 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ................................ ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak ................................ 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ............................. 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza .................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam .............................. 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ............................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ......................... 4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ......................... 11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

günaydın melekler beni listeden silebilirsiniz test yaptım bu sabah negatif çıktı size güzel haber vermek isterdim ama napalım kısmet.artık reglim gelsin diye beklemedeyim bi gelişme olursa haber veririm canlar

günaydın melekler beni listeden silebilirsiniz test yaptım bu sabah negatif çıktı size güzel haber vermek isterdim ama napalım kısmet.artık reglim gelsin diye beklemedeyim bi gelişme olursa haber veririm canlar
günaydınn canım bende seni merak ettim erkenden girip bakiyim dedim..olsun canım ya hayırlısı böyleymiş..artık önümüzdeki aya inşallah güzel haberlerini alırız..

hayırlısı olsun canım beklemeye devam inşallah bu beklediğin son ayın olur tez vakitte kavuşursun meleğine haberlerini bekliyoruz tatlım

günaydın melekler.
öbür aya inşallah canım.

ben de güne biraz kötü başladım.
ben bebek isterken "ay ben çocuk istemiyorum" diyen bir arkadaşım daha doğum yapmış.
arkadaşlarım adına seviniyorum ama yine de içim de buruk bir sevinç var. isyan etmek istemiyorum ama daha ne kadar katlanabilicem bu duruma bilemiyorum🙁
insan içine çıkmak istemiyorum artık 🙁

günaydın melekler.
öbür aya inşallah canım.

ben de güne biraz kötü başladım.
ben bebek isterken "ay ben çocuk istemiyorum" diyen bir arkadaşım daha doğum yapmış.
arkadaşlarım adına seviniyorum ama yine de içim de buruk bir sevinç var. isyan etmek istemiyorum ama daha ne kadar katlanabilicem bu duruma bilemiyorum🙁
insan içine çıkmak istemiyorum artık 🙁
kıssss hop dedik dur bakalım öyle pes etmek isyanın eşiğine gelmek yok...hiçbir olumsuzluk bizi yıldıracak kadar güçlü olamaz Taman belki şuan hayat geçmiş karşımıza bize gülüyor ama elbet bizimde sıramız gelecek işte o zaman göbüşümüzü hoplata hoplata bizde ona güleceğiz...hem ne demişler en güzel zaferler zorlu savaşların ardından gelir demekki bizimde çok güzel kazanılası zaferlerimiz varki şuan bu zorlu savaşın içindeyiz...ama pes etmeyeceğiz umutsuzluğa kapılmak yok umudumuzu kaybedip hayatı kendimize zindan etmeyelim ELBET BİZİMDE SIRAMIZ GELECEK...!

Geri