Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hazalcım ben de senin duygularını paylaşıyorum şu anda.hem regli olacağım gibi geliyor, hem de içimde bi umut besliyorum...napalım bu duyguları da tatmak güzel, ilerde hatırlayıp özleyeceğiz belki de, bebiş var mı yok mu diye heyecanlarımızı.

kızlar ehemn umutsuzluğa kapılmayın ben 1,5 yıldır uğraşıyorum 2 defa aşılama yapıldı tutmadı allahım 3 cü aşılamamda nasip etti .. eğerki bebek istiysoanız yaşadığınız şehirde araştırma hastensi varsa yani üniversite hastanesi kesinlikle gidin aşılama deneyin ücretsiz yapılıyo işlem sadece hocaya muayene ücreti ödüyousnuz oda 120 tl falan herşeyin bi çaresi var sakın umutsuz olmayın ben ne yapayım asıl ben düşüneyim çoğul gebelik riski var pazartesi gitcem dr 🙁(( hepinizi öpüyorum

allah yardımcın olsun canım...haklısın biz daha çok yeniyiz, hele ben şımarıklık yapıyorum,ama heyecanlıyım ve heyecanımı sizle paylaşmak istiyorum...

kizlar bu ayda keci boynozuna taktim kafayi ha regli bile olmadim daha dusunduklerime bakin olsun simdiden dusunelim ebruyla efsunda denemis galiba keci boynozunu

hazalcım üzlüme canım herşeyde vardır bi hayır gelecek aya inşallah pozitif sonuç alırsın bide canım bu işi fazla kafana takıp kendini yıpratma herşeyi oluruna bırak allah hakkımızda hayırlısını versin bende dün aldım keçibonuzunu bakalım nasıl sonuç vercek

]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
FATOSSS................. 8-10 Ağustos

:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

temmuz 15 fakat negatif gibi hissediyorum eşim hastaydı bakalım yine allahtan ümit kesilmez kazara bişeyler olmuştur belki ama dediğim gibi ümitli diilim ben bu aydan bide eskisi gibi kafama takmıyorum canım herşeyi oluruna bıraktım en iyiside bu zaten hakkımızda hayırlısı olsun canım

insallah senden guzel haber aliriz canim dedigin gibi en guzeli kafaya takmam ama takiliyor be anam ben diyorum takmiycam ama regli gunu yaklastikca takiliyor