Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

umarım canım hayırlısı... haklısın, ama bakalım ne olacak[/QUOTE]

Temiz çıkar inşallah

yok daha yapmadım ama sıkıldım artık bel agrısı hıc bırsey yapamamak gece uykusu kalmadı saglıkla gelsın artık herkes yeter dogur dıye bagırıyo
aa canım doğumdan sonra başlıcak aslında uykusuz gecelerin sen şuan yat keyfine bak gerci sen bizden tecrübelisin bilirsin uykusuz geceleri bu çektiğin güzel rahatsızlıkların sonunda alıcaksın meleğini kucağına unutcaksın bütün sıkıntılarını rabbim sağ salim bi avazda kucağına almayı nasip etsin

canımmmm allah hayırlı doğum versin, inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. rabbim yardımcın olsun.

inşallah canım hayırlısı bakalım evet önümüzdeki hafta da testlere devam edeceğiz, inşallah temiz çıkar. amiiiinnnn canım inşallah.

İNŞ TEMİZ ÇIKAR GÜLÜM EN KISA ZAMANDA KAVUŞURSUN BEBİŞİNE ALLAH YARDIMCINIZ OLSUNNN

ayyyyyy sanki ulaşılmaz bir rüya gibi....inşallahhhhhh canım inşallah hepimiz bu güzel günleri görürüz hemen.

umarım canım hayırlısı... haklısın, ama bakalım ne olacak

CANIIMM AYNMEN BANADA ULAŞILMAZ GELİYO BAZENN AMA SONRA RABBİM VERMİYOMU SONUÇTA BİZEDE VERİCEKTİR İNŞŞ

kızlar şurayı listeden sildim haberiniz olsun çünkü 6 gün geçmiş, normalde 5 gün geçince siliyorduk ya... gelir haber verirse ekleriz yine.

aa canım doğumdan sonra başlıcak aslında uykusuz gecelerin sen şuan yat keyfine bak gerci sen bizden tecrübelisin bilirsin uykusuz geceleri bu çektiğin güzel rahatsızlıkların sonunda alıcaksın meleğini kucağına unutcaksın bütün sıkıntılarını rabbim sağ salim bi avazda kucağına almayı nasip etsin
cnm ınan yatılmıyo yok belın agrıdı yok mıden eksıdı yok reflu yatamıyorsun ben ılkı cok akıllıydı maasallah gece 11 de uyurdu sabah 5 e kadar benı hıc uzmedı ınş buda oyle olur

Geri