Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hayatım senin ruhun 29 demek ki.O zaman sen daha şanslısın 🙂))
evet valla ruhum 29 bile değil tatlım🙂

ya ben de anlamıyorum..insanlara bi gerginlik gelmiş..espri yapıyosun suratına bakıyo boş boş..ulan bir sürü sıkıntıyla uğraşıyorum ben ama yaşama sevincim kahkaham neşem esprim hiç bitmez..kronik mutsuz insanlar yaaa..
teşekkür ederim ayşegülüm döktürmüşsün yine🙂

şu ateş ölçme yöntemini de yaptım ben bu ay..benim ateş kafayı yemiş valla..hiç öyle ovulasyondan önce yükselsin falan yok öyle şeyler..birgün 36.9 birgün 36.3 hiç sekmedi valla..bu arada yumurtladım gitti..hiç ateşimde oynama olmadı..ovulasyon testleri de işe yaramıyo..doktora gittim kendi gözümle gördüm yumurtamı çatlamak üzere dedi doktorum..bizim ovulasyon testi daha silik çizgi gösteriyo..ona inansak kaçırdıydık yine mis gibi güzelim yumurtayı..bakalım görcez kaçırdık mı kaçırmadık mı ben de bu ay listeye ilk kez yazıldım bakalım kaçıncıda kısmet???

yaaa sorma bacımm insanların arasına çıkmak istemiyorumm benimm içimden sevmek geliyo ama insanlar izin vermiyoki sevelimm ama allahtan onlar gibisi varsa şehnaz vebenzerleride var TÜRKİYEE SİZİNLE GURUR DUYUYOORRRRRRR

Ayşegül şimdi bayrağı alıp dökülücem yollara..dökücem düşmanı denize bu gazla ablam yaa..temsili milis olasım geldi yapma artık🙂

Neyse kardeş kurtarmışsınız çift sarılıyı, hadi hayırlısı bakalım...