Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

gerçekten yaaa ben öyle insan görmedim...kadın rolü o kadar güzel canlandırıyorki sanırsın kişiliğide öyle amaaaaan öyle kişilikte rölde olmaz olsun insanların birbirine karşı güveni kalmayacak(böyle diyorum ama yinede bir dahaki bölümde ne olacak merak ediyorum🙂)

yaa sorma bacım bende okadar kızıyorum yanımda olsa birkaşık suda boğucam kadını sonra kz o dizi diyip kendime gülüyorum dün eşimde bir karikatürünü okumuş
başbakan şimdi çok ciddi işde politikadan falan soruyolar ciddi bişekilde cevap veriyo sonra bihter hamile diyolar çok ciddi bişekilde soruyo kimdenmişşş 😛iha:

gülmekten geberdimm yaniii

gunaydın canımm...evet dun gıttım mantar varmıs vede ıltıhap varmıs ılac verdı fıtıl verdı....sen nasılsın gulum?

canım geçmiş olsun inş biran önce iyileşirsin tatlımmm bende iyiyim bomba gibi bugün mutlu vede huzurluyum allah nazardan korusunnn

evet bebeğim üzme kendini geçer ben de fitil kullandımm ilişki yasak canım sendeki ona geçmesin diye yasaklıyolar biadaha dr agittiğinde sen sor ilişki yasakmı diğilmi diye dr söylemezsekaçtane fitil verdiki ne iltihabımıymiş buu

evet ben kullandım canım ama bana doktor sadece 1 tane fitil vermişti bir kaç gün yoğun bi akıntım oldu o yüzden ilişki falan olmadı bizde
bence ilişki olmaması daha iyi olur herhalde tabi yinede net bir bilgim yok