Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar ovulasyon hesaplama için ne yapıyorsunuz?
slm canım ovulasyon hesaplamak için adetin 1. gününden itibaren 13 gün say 13 ve 15 arası muhtemel yumurta çatlıyo 13ve 15inci günleri boş geçirme tabi ovulaslon günleri adet döngüsüne göre değişiklik gösteriyo arama motoruna ovulasyon hesaplama yaz oradan adet döngüne göre ovulasyon günlerini hesaplar

canım benim bendede ilk aylar kabus gibiydi ama birgün bi kalktım ve artık herşey geçmişti..şimdi tadını çıkarıyorum canım 25.haftamızdayız hareketlerini falan hissetmek çok farklı anlatılmaz bir duygu bütün arkadaşlarım yaşasın insallah..
oh maşallah 25 haftadasın az kalmış bebeşinin dünyaya gelmesine rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin canım

kızlar bende regli oldum🙁 zatan bu ay olmazdı ilaç kulanıyordum ama yinede bi umut vardı🙁🙁 nese bidahaki regli tarihim 8 nisan..

canım benım ben burda olmasamda özelden yaz bana cevplarım ben canım daha yumurtlaman gelmemiştir ondan çızgı çıkmıyordur zaten yumurtlamana 24-48 saat kala çıft çızgı çıkması lazım canım çızgılerde ıkısıde aynı koyulukta olmalı yada test çizgisi kontrol çizgisinden koyu olmalı canımcım haberın olsun sormak ıstedıklerını yaz bana cevpalrım ben tatlım

27 mart akşamı olmuştum, aslında 28 saymam lazım asıl 28 öğleden sonra tam gelmeye başladı, bugün ayın 11'i yani 12. gün hala tek çizgi, yumurtlamayacakmıyım acaba bu ay... Her ay yumurtlamazmış ya kadınlar... Testin içinde sabah 10 ile akşam 20 arasında test yapın diyor sende öyle mi yaptın bunu soracaktım canım, bide pre-seed'in içinde bulunan uzun tüplerin içine nereye kadar jel doldurulacak, prospektüsü İngilizce bişi anladam tabikide, bunu sorucaktım bide canımcım...

günaydın canımm sanada hayırlı cumalar nasılsın bakalımm
Nasıl olsun güzelim yine aynı yerime kuruldum bakalım bugüne dair güzel haberler varmı diye açtım forumu... bi şura kaldı galiba bekleyen birkaç gündür yok ama belki bugün gelir
bu arada canımıniçi baksana 1 haftada uzman melekliğe terfi etmişim amma çenem düşük🙂
aşk-ı memnuyu izliyormusun

Nasıl olsun güzelim yine aynı yerime kuruldum bakalım bugüne dair güzel haberler varmı diye açtım forumu... bi şura kaldı galiba bekleyen birkaç gündür yok ama belki bugün gelir
bu arada canımıniçi baksana 1 haftada uzman melekliğe terfi etmişim amma çenem düşük🙂
aşk-ı memnuyu izliyormusun

heee sorma bende bugün erkenden açtım forumu kimse yok bugün
aaa kız ben daha uzman melek olamadımm kıskandımm şimdi dermişimm 😛iha:
neyse bacım hayırlı olsunn

izlemezmiyimm birara günah izlemiyim dedim ama akşam yine dayanamadım meğer hamile diğilmiş bihter cadısı yalan makinası gibi kadnnn yawwww

Geri