Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar hepinize günaydın nasılsınız bakalım uzun zaman oldu girmeyeli dün bir bakayım dedim bilgisayarımda bir problem oldu yazamadım sizlere.Ayşegülcüm seninle ilgili bir olay var galiba ama anlayamadım umarım sağlığınla ilgili önemli bir durum yoktur

merhaba kızlar...
ben de aranıza yeni katıldım. uzun zamandır sizleri takip ediyorum ama biraz teknoloji özürlü olduğumdan üye olmaya korkuyordum. sonunda dayanamadım🙂
biraz kendimden bahsedeyim...
3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır korunmuyoruz.
eşim de ben de doktora gittik ve hiçbir sorun olmadığı söylendi.
yaklaşık 1 ay önce tekrar doktora gitmeye başladım. şuan herşey doğal takip yapılıyor. eğer 2-3 dönemde gebelik gerçekleşmezse müdahake edilecek. aşılama veya tüp bebek...
bakalım, hayırlısı...
Allah'ım kimseyi kimseye özendirmesin ve isteyen herkeze evlat versin inşallah!

Hosbuldum canim.Nasil olalim iste,her ay umut ile hayalkirikligi arasinda gelip gidiyoruz.Ama yinede cok sükür.Allah bu günlerimizi aratmasin hic bir zaman.Buraya yansittigin pozitif enerji icin tesekkürler canim...
canım benim öyle olumsuz düşüncelerle hayat gecermi hem öyle bi durumda kendi sadece kendimizi değil etrafımızdakileride üzüyoruz hem bugünü tekrar yaşama şansımız yok değilmi? o yüzden kendimiz için etrafımızdakiler için ve rabbimiz için en iyişekilde değerlendirmek lazım

Hosgeldin canim.Insallah hayirlisi olur canim.Nereden katiliyorsun canim?

Ayşegülüm korkutma beni endişelendim ama eski yazılarda neler olduğunu da anlamadım bulamadım neler yazdıklarını umarım çok üzücü bir şey yoktur.

amin canim insallah

ınsallahhh..hosgeldın formumuza.....