Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

O siritmanin ne isi var orda yav?Ben yapmadim onu.Bu konudada siritacak bisey yok zaten...

Kızlar hepinize günaydın nasılsınız bakalım uzun zaman oldu girmeyeli dün bir bakayım dedim bilgisayarımda bir problem oldu yazamadım sizlere.Ayşegülcüm seninle ilgili bir olay var galiba ama anlayamadım umarım sağlığınla ilgili önemli bir durum yoktur

merhaba kızlar...
ben de aranıza yeni katıldım. uzun zamandır sizleri takip ediyorum ama biraz teknoloji özürlü olduğumdan üye olmaya korkuyordum. sonunda dayanamadım🙂
biraz kendimden bahsedeyim...
3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır korunmuyoruz.
eşim de ben de doktora gittik ve hiçbir sorun olmadığı söylendi.
yaklaşık 1 ay önce tekrar doktora gitmeye başladım. şuan herşey doğal takip yapılıyor. eğer 2-3 dönemde gebelik gerçekleşmezse müdahake edilecek. aşılama veya tüp bebek...
bakalım, hayırlısı...
Allah'ım kimseyi kimseye özendirmesin ve isteyen herkeze evlat versin inşallah!

Hosbuldum canim.Nasil olalim iste,her ay umut ile hayalkirikligi arasinda gelip gidiyoruz.Ama yinede cok sükür.Allah bu günlerimizi aratmasin hic bir zaman.Buraya yansittigin pozitif enerji icin tesekkürler canim...
canım benim öyle olumsuz düşüncelerle hayat gecermi hem öyle bi durumda kendi sadece kendimizi değil etrafımızdakileride üzüyoruz hem bugünü tekrar yaşama şansımız yok değilmi? o yüzden kendimiz için etrafımızdakiler için ve rabbimiz için en iyişekilde değerlendirmek lazım

aminnn fıstığımm sende aynen rabbim isteyen herkese versinn inş kimsenin kucağı boş kalmasın canım senden ne haber fazla takip edmedim listeyi falan kusura bakma neolur

canım benim evliliğim drlarla geçti kocamdan çok drları gördüm benim bu daha ikinci düşüğüm rabbim bidaha böyle acı vermesin ne bana nede başkasınabeim zaten en büyük üzüntüm burda başlıyo kendime güvenebileceğim bir dr bulamadım iyi dr uzakta bize eşlimde uzak olanı istemiyo bakalım hakkımızda hayırlısı tabiki gidicem dra rabbim hepimize versin hayırlı sağlıkl bebekler canım ilgin ve düşüncen için saol[/QUOT
Canim sen Türkiye de mi yasiyorsun?Düsük yapmak hamile kalamamaktan daha zor oluyor.Ama beni son düsügümde su teselli etmisti😀üsen bebekler ahirette anne babalari olmadan cennete girmek istemeyeceklermis.Yüce Allah ta al anneni babani gir cennete diyecekmis.Onlar da anne babasini göbek kordonundan ceke ceke cennete götürecekmisler.Bize ser gibi olaylarda kimbilir ne hayirlar vardir.Benimde bu dünyadan fazla öbür dünyada cocuklarim var.Üzülme canim.Allah evladin da hayirlisini versin.Öpüyorum...

evet canımmm türkiyedeyimm çok haklsın zaten eğer ahiretteki yerini bilmesem bende bu acıya kesinlikle katlanmazdım canım inş rabbimin izniyle düşen bebişlerimiz bizim kurtulmamıza sebep olurlar allahım hepimize sağlıklı hayrlı evlatlar versin inş canım benimn sen yurt dışındasın heralde bende seni öpüyorumm

ben senin bu durumda bile kötümser olduğunu düşünmüyorum yazdıklarına bakıyorumda neredeyse sen bizi teselli edeceksin o yüzden dünden beri sana benim güçlü ayşegülüm diyorum
elbette bu durum öyle kolay atlatılacak bi durum değil ama iyi tarafınıda görmek lazım bununda en iyi tarafı en azından hamile kalabiliyor olman öyle değilmi gerekli tedaviyi gördüğünde herşey yoluna girecek
o yüzden benim güçlü ayşegülüm sana kötü olanı değil iyi olnanı düşünmek yakışır
hadi bakalım şimdi toparlanma zamanı yeni ay yeni umut güzel şeylere yoğunlaşki güzellikler seni bulsun....

ayy inş canım benim sizin üzülmenize dayanamadığüım içindir ama sen öylke söyleyince kendimi güçlü hissetmeye balşladım birdenn canım çok saol benim düşünceli arkadaşlarım iyiki varsınız rabbim hepimizin dileğini versinn inş rabbim sağlıcakla kucağımıza bebeişler versinn inşş canım doğru yoldan ayırmasın rabbim dua ederek güçlü bişekilde yolumuza devam edelim canım benim

aminnnnnnnnnn canim insallah 5 yildir beklemek cok zor insallah hepimiz kavusuruz canim sagliklica hayirlisiyla rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin amin

aminnnnn canım beim rabbim seni daha fazla bekletmesin canısı en ksa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin kucağına hemde ikiz versinn

merhaba kızlar...
ben de aranıza yeni katıldım. uzun zamandır sizleri takip ediyorum ama biraz teknoloji özürlü olduğumdan üye olmaya korkuyordum. sonunda dayanamadım🙂
yaklaşık 1 ay önce tekrar doktora gitmeye başladım. şuan herşey doğal takip yapılıyor. eğer 2-3 dönemde gebelik gerçekleşmezse müdahake edilecek. aşılama veya tüp bebek...
bakalım, hayırlısı...
Hosgeldin canim.Insallah hayirlisi olur canim.Nereden katiliyorsun canim?

Ayşegülüm korkutma beni endişelendim ama eski yazılarda neler olduğunu da anlamadım bulamadım neler yazdıklarını umarım çok üzücü bir şey yoktur.

evet canımmm türkiyedeyimm çok haklsın zaten eğer ahiretteki yerini bilmesem bende bu acıya kesinlikle katlanmazdım canım inş rabbimin izniyle düşen bebişlerimiz bizim kurtulmamıza sebep olurlar allahım hepimize sağlıklı hayrlı evlatlar versin inş canım benimn sen yurt dışındasın heralde bende seni öpüyorumm

ayy inş canım benim sizin üzülmenize dayanamadığüım içindir ama sen öylke söyleyince kendimi güçlü hissetmeye balşladım birdenn canım çok saol benim düşünceli arkadaşlarım iyiki varsınız rabbim hepimizin dileğini versinn inş rabbim sağlıcakla kucağımıza bebeişler versinn inşş canım doğru yoldan ayırmasın rabbim dua ederek güçlü bişekilde yolumuza devam edelim canım benim

aminnnnn canım beim rabbim seni daha fazla bekletmesin canısı en ksa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin kucağına hemde ikiz versinn
amin canim insallah

merhaba kızlar...
bakalım, hayırlısı...
ınsallahhh..hosgeldın formumuza.....

Geri