Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kssssssssss sen tatlısın öle yerim bak seni pozitifim benim hep böyle kal inş bir zamanlar bende öleydim herşeyde iyi düşün iyi olsun diye rek gezerdim şimdi herşeyin kötüsünü düşünmek zorunda olduğumu hissediyorum aferin sen hep böle devam et tamammı gülümm

Slm kızlar ayşegülcüm cnm benim inan çok üzüldüm cnm senin adına ama inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun tatlım allahım tez vakitte hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

hoşgeldinn meleğimm bende seni merak ediyodum gelişmelerden habedar olamadım aminnnnn fıstığım rabbim hepimize versin inş sağlıcakla kucağımıza alıcağımız hamişlik versin canımm allah kimseye böyle acı vermesin

kızlar benim kocüşko gelıyor bılsayrın başına gecıyor sizle tam yazışcam zaman

kz anam ateş almayamı geldin neyse görüşürüz

amin canim insallah benim 7 gün gecikmeden sonra adetim geldi ve bu ay preseedi deneyecegim insallah su an ovulasyon testi yapiyorum deha

rabbim emeklerini karşılıksız bırakmasın tatlım benim biz yaşıyoruz ve başımza ne geliceğini rabbimden başka kimse bilmiyo tek bir silahımız var bu hayata karşı oda rabbimize ettiğimiz dualar inş duayla yola devam inş kavuşursun buay hayırlısıyla meleğine canımiçi

ben senin bu durumda bile kötümser olduğunu düşünmüyorum yazdıklarına bakıyorumda neredeyse sen bizi teselli edeceksin o yüzden dünden beri sana benim güçlü ayşegülüm diyorum
elbette bu durum öyle kolay atlatılacak bi durum değil ama iyi tarafınıda görmek lazım bununda en iyi tarafı en azından hamile kalabiliyor olman öyle değilmi gerekli tedaviyi gördüğünde herşey yoluna girecek
o yüzden benim güçlü ayşegülüm sana kötü olanı değil iyi olnanı düşünmek yakışır
hadi bakalım şimdi toparlanma zamanı yeni ay yeni umut güzel şeylere yoğunlaşki güzellikler seni bulsun....

aminnnnnnnnnn canim insallah 5 yildir beklemek cok zor insallah hepimiz kavusuruz canim sagliklica hayirlisiyla rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin amin

Son düzenleme:
Hosbuldum canim.Nasil olalim iste,her ay umut ile hayalkirikligi arasinda gelip gidiyoruz.Ama yinede cok sükür.Allah bu günlerimizi aratmasin hic bir zaman.Buraya yansittigin pozitif enerji icin tesekkürler canim...

hoşbuldum cnm bende preseedi kullandım işte beklemedeyim işte bakalım hayırlısı artık.amin cnm allahım inşallah sanada en yakın zamnda versin bebişini