Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

anlıyorumm fıstığıım inş rabbim gönlüne göre verir hııiyi olur siz zayflayın ben şişiyiim

Slm herkese, nasılsınız arkadaşlar.. Ayşegülcüm buda bağlantı pek iyi değil de geçmişi okuyamadım, ne oldu testi yaptınmı varmı bebiş

canıım zaten regl olduumm hayırlısı

Yazdıklarım bi türlü gitmiyo ya...
Ayşegül seninle tanışmadık ama dualarım seninle. Allah hakkında hayırlısını versin

gidiyo tatlım sen okuyamadın heraldee saol tatlıım benim de dualarım szinlee

şiş bacım ecık ondan ecık bendennnnnn:laugh:

tamam canım siz mutlu olucaksanızz şişiyim bari napimm

Allah yardımcın olsun canımm , bende kpss düşünüyorum bu sene ama başlayamadım çalışmaya

allah yardımcın olsun canımm , bende kpss düşünüyorum bu sene ama başlayamadım çalışmaya
canım ben tek DERsten ust sınıfa gecemıyom basımın belası muhasebe var ılk sınavım yuksek oluyo ıkıncı sınavlarda dusuyo ve kıtabın tamamından sorumluyuz oyuzden kac senedır 2.sınıfı tekrar yapıyorum özel kursada gıttım olmadı bu sefer de gecemzsem bırakcam vallaaa.....IYI OLUR CANIM KENDIMIZI DENEMEK VE DE FIRSAT BULDUKCA CALIS DERIM BILIYORUM BENIM COCUK OLMADIGI HALDE ZORLANIYORUM CALISMAYA SENINKI DAHA ZOR OLUR

1 merhaba demek için girdim.tekrar çıkıcacağım.inşallah iyisizdir.dualarınızda beni unutmayın.hem hala adet olmadım hemde çok sıkıntılı günler yaşıyorum.dualarınıza ihtiyacım var.Allah'a emanet olun.

sende allah emanet ol canım ınsallah sorunlar en kısa zamanda bıter doktorunuda ıhmal etme canım bırazcık da kendını dusun olurmu?dualarımız senınleeee

ayşegüllllll

canım kimyasal gebelik idrarda çıkmaz.....
sen hamilesin inş kendine dikkat et... kanama çeşitli sebeblerden gelebilir.......
inş gebeliğin normaldir..... başka doktora git.....
kandaki değerde gebelikte çok önemli inş normal gebeliktir...