Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kizlar ben cikiyorum.Ögleden sonra tekrar ugrayabilirim Allaha emanet olun canlarim...

güle güle tatlım

amin canim insallah allahim herkesin gönlüne göre versin

amiinn canım benimm rabbim kimseye böyle acılar vermesin hepimize sağklklı bebişler versin

kız aşkolsun ben sana selam vermzmiyim hiççç, kafam dolu çok, oğlanın okulu ile ilgili sıkıntılarım var , hep kafamda o konu valla bebeği bile unuttum yani o derece 🙂
sen ne sınavına çalışıyorsun bu arada?

Aminnn canımmmm, senin kalbin gübü güzel bir bebişin olsun inşaallah , ağlattın kız yine beni , Allah razı olsun senden canım beniimmm,kızım olursa ayşe koyarım belki ismini 🙂

amiinnn bitanemm inşş ağlama güzelim benim bende ağlıyorum zatenn senin kızın sağlıklı polsunda daını ne koyarsan koyy canım benimm

kız sen hala kapsis yapıyon milletee hehe :laugh:yerim seni bak görürsünn

esmoşumm kuşumm rabbim gönlüne göre vcersin inş tatlımm rabbim hayırlı zamanda verir inş meleğini

kurabiyemm şu gülen surat çıkanlar varrmiş bir arkadaş söyledi onlar daha iyi anlaşilıyomuş inş gıdaklağın günü görürsün fıstığımm beniim ölürüm sana test sonuçların ne zaman çıkıcak seninn rabbim çok bekletmeden hayırlı zamanda versin bebeişini inş ucağına

Bacim gulen suratlidanda aldim bir kac ay bacim maasi ona yatiriyorum hahaha 🙂 sonra vazgectim ama belki onumuzdeki ay tekrar donerim 🙂

canım bu aydan umıdım yokkıı.kocişe dıyorum soyle yapalım dıyeee hala aynı pozısyonda devam edıyos :laugh:tutmaz bu ay sanmıyorum oyuzden canım bıraz verebılırsem yanı becerebılırsem dıye ugrasıyom suan

Hahaha bu herifler bizi hiccc anlamiyor demi bacim 🙂

kız aşkolsun ben sana selam vermzmiyim hiççç, kafam dolu çok, oğlanın okulu ile ilgili sıkıntılarım var , hep kafamda o konu valla bebeği bile unuttum yani o derece 🙂

Aminnn canımmmm, senin kalbin gübü güzel bir bebişin olsun inşaallah , ağlattın kız yine beni , Allah razı olsun senden canım beniimmm,kızım olursa ayşe koyarım belki ismini 🙂

Guzeldir bi fistigim kalbi yiycem bunu zaten 🙂

canım benim zaten kanamam başladı bilee rabbimden hayoırlı böyleymiş

ohoo kızım yazım gülümle seni yemekten ben şişdim haa:laugh:

sissss hihi 🙂 bizi kurtarda su kilolardan

Ayşegül seninle tanışmadık ama dualarım seninle. Allah hakkında hayırlısını versin inşallah...

Canlarim bana musade acayip cok isim var bu hafta yapmamda lazim yoksa sorun cikar.. sizleri cok seviyorum yine firsat buldukca yazacagim ama.. Beni ozleyin tamam mi?

Ben sizi cok ozluyorum cunku..

Slm herkese, nasılsınız arkadaşlar.. Ayşegülcüm buda bağlantı pek iyi değil de geçmişi okuyamadım, ne oldu testi yaptınmı varmı bebiş

Yazdıklarım bi türlü gitmiyo ya...
Ayşegül seninle tanışmadık ama dualarım seninle. Allah hakkında hayırlısını versin

canım allah yardım etsın cocuk buyutmek zor valla daha baslamadan bıle benım gozum korkuyooo canım ben unv okuyorum acıkogretım kamu yonetımı 2.sınıftayım sınavımız var nısanda ona calısıyorum alttan dersım var veremedım gıttı ömrumu yedı bu okul :laugh:

Hadi hayirlisi tatlim dun reglin kacinci gunuydu ki?

Hah soyle be fistigim sen bize lazimsin hemde sapasaglam bir sekilde..
Ayni sekilde bende bazen cok yorgun hissediyorum kendimi sonra regl bitiyor yine ayni heyecan basliyor iste.. napalim bizde boyle sinavdayiz aslinda bu dunyada..

Sende oylesin gulum benim.. ben seni yiycem ama bu gidisle ;-)

Oh oh 🙂 Sizde bizim gibi kavgayi eksik etmiyorsunuz desenize 🙂 bi bakiyom bende can ciger kuzu sarmasiyiz bi bakmisin birbirimizi bir kasik suda bogacagiz hihi 🙂

aynen bizde guya diyete basladik ama yapan kim 🙂 baslamakla bitmesi en fazla 2 gun suruyor zaten 🙂 😛iha:

Canim benim bu 16 ay olacak.. Allah nasip ederse ilk bebegimiz icin ugrasiyoruz canim..Senin vardi galiba bir cocugun yanlis hatirlamiyorsam degil mi?

Aman Desenim kusturme sunu 🙂 tobe barismaz yoksa haha 🙂

canım dimdik gelicemm yanınıza vet geçicek bu zor günlerde

Geri