Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Tatli cadim hosgeldin canim.

IyiyimYazgülüm ne olsun canim.Aynen beklemekteyiz🙂Sen ne zamandir bekliyorsun?Ilk bebegin mi olacak insallah?

Gulum benim sabirsizlikla bekliycez eski neseli gunlerine donmeni.. yeterki sen iyi ol..

tamam tatlımm döncemm ben size :laugh:kız çok zor yaa anlatamam biranda sevincinin üzüntüye dönmesi okadar kötü oluyokii insann

ollur görürsemm söylerim ben çok yoruldumm yaaa ne gücüü gülümm ama nasıl düşüyo sa insan öylede kalmasını biliyoo merak etme rabbim herşeyin en iyisini bilir benim rabbime güvenimm tamm size okadr dua ettimkii belki hamileyimdir dualarımm kabul olur diye hepinize çünki sizi çok seviyorumm

canım benim , canımsınn...Aminn bitanem Rabbim sana gönlünden geçeni en hayırlı zamanda nasip etsinn , ben de seni çok seviyorumm

tatlımm bbenimm kız önüme gelene bir arkadaşim var adı dilek kız çocuğu olsun istiyo dua edin diyorumm bitane yaşlı teyze var kızım kendin için bukadr üzülürken başkası için dua ettiriyosun allah senin o temiz kalbine göre vericektir eminim dedi inşş senin sayende kazanırım bebeğimi belkide benn

Canim,harab etme kendini ne olur.Icim parcalandi sana inan.Allah sana kendi sabrindan versin insallah.Seni kocaman sarip öpüyorum canim...

bızde senı sevıyoruz ama yorulma kendı psıkolojını bı noktada kendın duzeltmelısın tatlım hepmız ıcın gecerlı buuuuu canımmm aysegulumuze gerı don bakayımmmmm

kıssssssssssssssssssss selam sabah yokmuuuuuuuuuuuu bakkkkkkkkkk küserimmmmmm yoksaaaaa bı selam vermedın yaaaaa

kız sen hala kapsis yapıyon milletee hehe :laugh:yerim seni bak görürsünn

benimkinde tek cizgi cikti canim yumurtlama gününde iki cizgi cikiyormus ikisi deayni renkte olmasi lazimmis bende fazla bilmiyorum ilk defa kullaniyorum cünkü

esmoşumm kuşumm rabbim gönlüne göre vcersin inş tatlımm rabbim hayırlı zamanda verir inş meleğini

Benimkinde hep iki cizgi cikiyor o kafami cok karistiriyor bi dahaki ay kullanirsam baska bir marka bulabilirsem onu deniycem.. bu ay yeni bi markayla baslamistim ama hicte memnun kalmadim acikcasi..

kurabiyemm şu gülen surat çıkanlar varrmiş bir arkadaş söyledi onlar daha iyi anlaşilıyomuş inş gıdaklağın günü görürsün fıstığımm beniim ölürüm sana test sonuçların ne zaman çıkıcak seninn rabbim çok bekletmeden hayırlı zamanda versin bebeişini inş ucağına